Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kaszáspók ártalmatlan, ugye?

Kaszáspók ártalmatlan, ugye?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs szívem kinyírni, ez is csak az Örökkévaló teremtménye.
2016. máj. 16. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ártalmatlan rád nézve.Hagyd csak ott :)
2016. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ártalmatlan, hanem hasznos.
2016. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
en nagyon felek meg a kaszaspokoktol is, de nem kell megolni oket, nem csinal veled semmit
2016. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes. Én azt bírom amikor kicsit hozzáérsz, és azzal akar ilyesző lenni hogy rázza a seggét körbe-körbe.:)
2016. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
14%
Nem ártalmatlan mert megtud csipni és átszalad rajtad amikor alszol akkor elég viszkető piros foltok lesznek rajtad sőt ha nyitott szájal alszol a szádba is bele mászhat ami elég rossz érzés én ezért nyirom ki őket.
2016. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem ártalmatlan! Gondolj bele, hogy évszázadokig a kaszákat fegyverként használták, Neked pedig nincs nehézpáncélzatod (gondolom) úgyhogy bármikor lefejezhet álmodban!
2016. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hazánkban még nincs is igazán veszélyes pók, bár a csíp, de nem vészesen kategóriát nem ismerem, hogy ott mi a helyzet.

Engem még sosem csípett meg pók, pedig köztük élem az életem. Elnézve, hogy egy szék alján vagy sarokban hány akad s hogy mennyire óvatosan takarítok miattuk, nem csodálnám, ha kiderülne, hogy a házban több, mint ezer van. Megfognak egy csomó ízeltlábút, amit náluk kevésbé szeretek, s mégis mit csináljak velük? Olyan kicsik és szétmozgók, nem tudom őket kivinni. Csak amikor megfialnak, akkor kerül ki a zömük, mert azért mégiscsak.


Némelyik pók még szép is, bár sokuk nem nagy látvány. De nem a szépségükért szeretem őket :)


Pókfóbiásra nem ártalmatlanok ám, néha még én is majdnem megijedek, amikor egy nagyobb pók majdnem az arcomra ereszkedik a plafonról :D Valamiért ezt szeretik csinálni.

2016. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
akár csíp, akár nem.. akár ártalmatlan, akár nem.. én olyan szinten rettegek minden formába a pókoktól, hogy nem igazán tudok úgy egy légtérbe lenni vele, hogy tudom, hogy az ott van.
2016. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
#5: Én a helyedben elkezdeném megkeresni azokat az ágyi poloskákat...
2016. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ártalmatlan, én nyáron a lecsapott szúnyogokat a hálójába rakom, ha a szobába van éppen egy
2016. máj. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!