Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Fülbemászók a fürdőszobában....

Fülbemászók a fürdőszobában. Ez mégis hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Több mint 7 éve lakunk a jelenlegi lakásunkban, ami egy panelházban található.

Kb. egy hete frászt kaptam, mert a fürdőszobában a csapon mászott egy fülbemászó. Leeresztettem a lefolyón és tisztítót öntöttem bele.

Ma reggel ismét mászott egy, ugyanúgy a csapon.

Utánaolvastam és elméletileg a fülbemászó egyáltalán nem érzi jól magát a lakásban (gondolom ez egy panelra hatványozottan igaz). Akkor mégis hogyan lehetséges ez? A 7 év alatt egyszer sem fordult elő ilyen, de most hogy egy héten belül 2-t is láttam, megrémiszt.

Tudom, hogy ártalmatlan lények, és a hiedelemmel ellentétben nem másznak az ember fülébe, de azért rettentően undorítóak szegények.


2016. jún. 18. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy a ruhával vittétek be ( ha kint tudtok es szoktatok teregetni) és utána felmászott a csapra
2016. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárhonnan jöhetett. Mi olyan 16 éve lakunk itt egyszer én is találtam egyet olyan 3 éve, meg is ijedtem én is, ám azelőtt és azóta egyszer sem volt szerencsére.
2016. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam rendszeres látogatók voltak. :(

Azt olvastam, hogy a nedves, sötét helyeket szeretik, úgyhogy igyekeztem minél szárazabban tartani a fürdőt, el is tűntek. Mondjuk nálam napi 3-4 ilyen kis undormány megfordult. Rosszul voltam, amikor a hófehér kádban megláttam, 4-5 centisek voltak. Még visszagondolni is rossz. :D

2016. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!