Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatnék a kiskutyámmal?

Mit csinálhatnék a kiskutyámmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 3 hónapos Golden retriever szukám. Pár napja híg, nyákos a széklete, két napja pedig többször is hányt. Voltunk már dokinál, diétán van, kapott ilyen pasztát is, ami elvileg segít, de egyelőre semmi hatása. Doki szerint lehet a környezetváltozás a híg széklet oka, de ez már nem csak híg széklet. Beszéltem vele telefonon, mert ma nem volt rendelés, azt mondta, este ne kapjon enni. Nem kapott vacsit, holnap visszük vissza. De most már a vizet is kihányja. A kedve abszolút jó, ugrándozik, szaladgál, de én aggódom érte. :(

2016. máj. 27. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy férges. Kérdezz rá a dokinál hogy szerinte az-é és hogy kaphat-e féregtelenítést.
2016. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kapott féreghajtót, az októberig le van tudva elméletileg.
2016. máj. 27. 22:12
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Csak azért mondom mert az enyémmel is ugyan ez volt csak nem ennyire súlyos. Az enyém is hányt, nyálkás hasmenés szerűsége volt, de játszott, szaladgált. Nem rég lett féregtelenítve és sajna férges volt szegény azóta jól van :)
2016. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt a tápot eszi amit eddig evett? Meg van az összes oltása?
2016. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Értem, holnap rákérdezek a férgességre mindenképp, köszönöm! :)


Tápot most nem ehet, de egyébként minden ugyanaz neki direkt, mint a tenyésztőnél és az oltásai is megvannak.

2016. máj. 27. 22:37
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Akkor itt tényleg a férgesség lehet csak, majd irj hogy mi volt.
2016. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
A féreghajtása nem lehet októberig letudva, mert 3 havonta kötelező. Október meg akárhogy számolom, kicsit több lesz, mint 3 hónap.
2016. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem semmit nem tehetsz ezen kivul, amit az orvos mondott.
2016. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, a féreghajtást, amikor mondták, én se nagyon akartam elhinni, úgyhogy holnap erre mindenképp rákérdezek. Köszi a válaszokat! :)
2016. máj. 27. 22:57
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A veszettségi előtt is adnak be féreghajtót.

Amúgy pedig sanszos egy kis bélgyulladás. Most még szaladgál, de, ha a vizet is kihányja, igen gyorsan kiszáradhat. Remélem holnap az orvos valóban elkezdi kezelni a kiskutyát.

2016. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!