Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Magyarországon miért tesz egy...

Magyarországon miért tesz egy csomó ember szúnyoghálót az ablakára?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom itt nincs malária meg egyéb szúnyogok által terjesztett betegségek. Jó, megcsíp, dehát mi van akkor?

2016. júl. 11. 00:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10# Megnyugtatlak, hogy a keresztes hátú barátaink soha nem hagyják el a hálójukat, sosem fogsz találkozni ágyban mászkáló keresztespókkal. Mint előbb írtam kertes házban élek, és nálunk is híznak, néha már tarantula méretűek. Mindig bennem van a para hogy a nyakamba esik, de ha közelítek, vagy hozzá érek a hálóhoz, inkább felfelé menekül egy sarokba.
2016. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Szóval neked jó ha megcsíp? Nálunk bazi nagy rovarok zümmögnek be az ablakon ha nincs szúnyogháló, na meg azért is van a szúnyogháló hogy a macska ne menjen ki... meg a galamb ne jöjjön be. Szóval igencsak sokmindenre jó a szúnyogháló. Még szúnyogok ellen is, mert nekem nem áll jól ha tele vagyok vörös dudorokkal.
2016. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha a keresztes pók soha nem hagyja el a hálóját, hogyan szaporodik? Hogyan jut be a házba a sarokba? Hogyan terjedt el a világon?
2016. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%

Bakker most nagyon durva szúnyogok vannak.

Akkorát csípnek, mint egy darázs.

Na meg úgy zümmögnek, hogy nem lehet aludni tőlük.

Az ajtón nem volt szunyogháló. Eddig.

Na most lecsapok párat.

2016. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!