Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért ciki csomó ember szerint...

Miért ciki csomó ember szerint ha valaki tényleg sokat olvas?

Figyelt kérdés

Nagyon sokak szerint,nem csak olyanok szerint akik kezükbe sem vesznek könyvet. Pl van egy osztálytársam,ő is szokott olvasni,egész jó viszonyban vagyunk(bár most ez csalódás volt tőle ),és másik,xy osztálytárs beszélt neki egy lányról aki "végigolvasta a nyarat",mire ez az osztálytársam le sznob k**vázta a lányt,pedig nem ismeri,illetve hogy ő sosem olvasna nyáron egy könyvnél többet....

Ezt a példát tehát csak azért írtam le,mert ezekszerint egyáltalán nem csak olyanok szerint ciki akik sosem olvasnak.



2016. ápr. 25. 13:16
 1/10 anonim válasza:
79%
Ha ez valakinek ciki akkor az illető sohasem olvas. Még ha azt mondja akkor sem.
2016. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert mindennek megvannak a normális keretei. Az se jó, ha valaki állandóan csak olvas, nincs más elfoglaltsága, antiszociális. Az egészséges táplálkozás és mozgás is jó, viszont ha túlzásba viszed őket, akkor már az is rossz, káros (lsd.: ortorexia).
2016. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Én rengeteget olvasok...és nem hinném hogy sznob k*va vagyok...

Persze emelett van társasági életem, mégis ha van nyáron időm, akkor olvasni fogok:) Nem hinném, hogy ez baj!

És nem vagyok se túlsúlyos, se kórósan sovány, mert heti 5-ször járok edzeni(elvileg):P

2016. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem hallottam még olyat, hogy ezt valaki cikinek tartaná.
2016. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes, én ennek eddig csak az ellentétével találkoztam. Több ember is elszégyellte már magát előttem, amikor szóba kerültek a könyvek, és rájöttek, hogy hozzám képest milyen keveset olvasnak. Pedig amúgy igazán nincs miért, engem speciel nem zavar, ha más nem olvas, nem mindenki ugyanabban leli az örömét.
2016. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Látva mennyire lepontoztátok a második válaszolót, elvesztettem a hitem az olvasottabbak intelligenciájában, szövegértési képességében.


Pont arról írt, hogy akkor gáz, ha valaki már a normális életvitel rovására menően olvas, vagy akár játszik, takarít stb.

2016. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó környezetbe "jutott" aki még sosem tapasztalt ilyet. :)

Igazad van második :) de őszintén,másoknak nem sok köze van ahhoz hogy ki mennyit olvas,nem hogy "bele szóljanak".

Ezt nem magamról írom,van társasági életem,de felületesen nézve rólam is el mondhatná valaki hogy "végigolvassa a nyarat".

2016. ápr. 25. 18:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagyis na,nem magamra értem hogy minden rovására olvasok.
2016. ápr. 25. 18:55
 9/10 anonim válasza:
16%

Vannak olyan emberek, akik ha semmi kivetni való nincs benned, akkor is találnak.

Egyszerűen nem kell foglalkozni velük.

Valójában saját magukat alacsonyítják le azok, akik lenézik azokat, akik szeretnek olvasni.

Egyébként pedig, kisebbségi komplexusukat (tudják ők, hogy lehetnének műveltebbek is😂) próbálják kompenzálni viselkedésükkel, amivel megint csak elássák magukat...

:DDD

Szóval aki szeret olvasni, az olvasson.(persze megfelelő keretken belül)

:)

2016. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak olyan mondhat ilyat, aki még nem találkozott az olvasás művészetével. Mert az gyönyörű. Aki meg "elvileg" szeret olvasni és ezt mondja? Arra inkább nem mondok semmit. Lehet, hogy nem olvasott még jó könyvet. Vagy nem tudom. De az olvasás nem ciki. Bár nekem is mondták az osztálytársaim, hogy milyen béna vagyok azért, mert olvasok. De én nem foglalkozom velük. Hiszen tudom, hogy ők többet veszítenek azzal ha nem bújják a könyveket:).

2016. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!