Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mitől lehet idén nyáron ennyi...

Mitől lehet idén nyáron ennyi pók?

Figyelt kérdés
Otthon a lépcsőházban, a munkahelyemen, de az utcán sétálva is azt veszem észre, hogy szokatlanul sok a pókháló az ut menti bokrokon, vagy melóhelyen is, irtjuk a pókokat, de egy nap sőt egy éjszaka alatt újra szövi nagyon aktívak.Szerencsére csak kaszás pókok, de elég az is.A lépcsőházban is elszaporodtak, ráadásul magasan, ahol le sem tudjuk őket szedni.Ocsmány módon beszőtték az egész lépcsőházat.A lépcsők sarka, épület sarkai teli vannak hálóval.Délután leszedjük, másnap reggel újra ott van!Lefújtam kemotoxal, de semmit nem ér! Vajon mitől van most ennyi? Időjárás miatt? Milyen szerrel lehet leghatékonyabban kiírtani?
2016. aug. 8. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nálunk, kertes házban most láttam először a nyáron egyet a fürdőszobában 0o Lehet, hogy a nagyvárosokban szeretnek élni...
2016. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nálad vannak,nem nálunk az otthonunkban...
2016. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én Békéscsabán lakom.És itt most más is észrevette, hogy sok van.Van aki szerint a szárazság nagy meleg miatt.Nem tudom..De akkor máshol is sok lenne, nem?
2016. aug. 8. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy baziliszkusz elől menekültek innen oda. Épp most kértük fel a "Potter spec. Ops" egységet, hogy füstölje ki innen azt a dögöt!
2016. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piriiiii ***** válasza:
Ez nem szenzáció, legalábbis errefelé. Nyáron mindig rengeteg a pók. Talán csak most tűnt fel számodra.
2016. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kertes családi házban élek de van egy társasházi lakásunk ahova időnként feljárok. Most 1 hónapig nem voltam ott mert más dolgom is volt, és amikor bementem tele volt pókokkal az egész lakás. Én alapból undorodom tőlük, de nekem az egyik ottani szomszéd javasolta a levendulát és a levendula olaj oldatos permetet amit otthon is meg lehet csinálni az távol tartja a pókokat és a moly lepkéket. Ők is levendulával díszítették fel a lépcsőházat meg hetente szétfújja a falaknál este 10-11 óra felé és távol tartja őket valóban. Ezt idehaza is kipróbáltuk és tényleg hat, nálunk is a tyúkólba elég sok pók jelent meg, de ezzel a módszerrel jóval kevesebb 2 naponta fújjuk be ott a falapú falat jól beitatjuk vele és úgy néz ki hogy bevált. Persze arrafelé jóformán keresztespókok jelennek meg inkább, amiktől én kifejezetten undorodom de az sem vészes így.
2016. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na azt kipróbálom.Hogy kell csinálni azt a levendulás oldatot?Kell bele alkohol is?
2016. aug. 8. 23:04
 8/10 H_Vivien ***** válasza:
Bio Kill, nagyon hatásos szer. Vagy a Raid, ami kimondottan pókokra van, az is szuper. A Bio Kill annyival jobb, hogy nyújtott hatása van.
2016. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is sok van, de engem nem zavar. Azóta se légy, se szúnyog, se semmi. Akkor inkáb már pár kókocska, mint mindenféle repkedő, zümmögő, kajámba beleköpdöső bogár legyen a hívatlan vendégem.
2016. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Endr 72 válasza:
Mirért kell írtani a pókot?
2016. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!