Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen csípés lehet ez?

Milyen csípés lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig éjszaka történhet, ruha alatt is. A csípés kellemetlenebb egy átlagos szúnyogcsípésnél, bár hasonlít rá, viszont a duzzanat néha hosszúkás formájú, illetve van egy jól látható pont a közepén, néha nem is kicsi, mintha egy apró seb lenne. Egy-kettő esetében pedig második harmadik napon egy 4-5 cm átmérőjű pirosas folt keletkezik körülötte. Maga a csípés néha elmúlik 3-4 nap alatt, néha viszont 10 napig is látszik. Mi okozhatja ezeket?

#szúnyog #rovar #pók #poloska #csípés #éjszakai csípések
2016. aug. 13. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Szerintem pók.
2016. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj sem pókot sem más rovart nem találtam a lakásban, két szúnyogot leszámítva, de a szúnyogcsípés teljesen más...
2016. aug. 15. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy bolha? vagy ágyi poloska? előző vagyok
2016. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félek am hogy poloska. Bár még sosem találkoztam vele. Bár amiket olvastam, annak nem ilyen a csípése.
2016. aug. 22. 20:13
 5/5 anonim válasza:
Hasonló problémával küszködöm, már két hete.. a csípések fájnak, de egyáltalán nem viszketnek, az ágyi poloskáról azt olvastam, hogy eléggé viszket a csípése. Valaki tapasztalt már ilyet?
2019. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!