Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hajnalban valoszinu kintrol...

Hajnalban valoszinu kintrol bejott egy csomo darazs mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Meg sotet volt kint.egy pillanatra kineztem az erkelyre es mire bementem mar volt bent kb8-10 darsz.tegnap meg nem lattam oket.tehat azert gondolom hogy kintrol jottek.csak fura mer ugy tudom sotetbe huvosbe nem repulnek.most be vannak zarva a szobaba amig dolgozni vagyok.nincs otthon senki.azok most addig epithetnek bent feszket?befialhatnak?vajon eleg lefujni a szobat vagy rovarirtot hivjak?
2016. szept. 14. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs telorol...
2016. szept. 14. 14:44
 2/6 anonim ***** válasza:

menj be es csapkodd le oket egyenkent.


Nyugi, nem fognak feszket epiteni. A darazsakat ugyanugy vonzza a feny mint mas rovarokat + a meleg is.


Ha nyitva hagytad az ablakot akkor lehet mar kimentek. Ha nem akkor fogsz egy legycsapot aztan kinyirod oket egyenkent, nem nagy ugy.

2016. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ram tamadhattnak mem?
2016. szept. 14. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

A darazsak bosszualloak, vigyazz mert ha egyet megcsapsz a tobbi megtamad teged.

Legjobb becsukni az ajtot rogton miutan befujtal valamivel, kimesz es varsz 30 percet aztan felsepregeted a hullakat.

2016. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj ne vicceljetek mar :)


Valamelyik reggel egymas utan 3 darazsat nyomtam szet kezzel a szobaban egy papirzsepivel, egyik sem tamadt ram :)


De ha akarod akkor fujkald le oket.

2016. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Na, mire hazaértem a szobában ragadtak közül mind megdöglött.Közben kiderült, hogy az alattunk lakó szomszéd pár éve kiszedette a radiátort, aminek a csöve, kéménye helyét valami purhab félével tömték be csak és abba rágták bele magukat a darazsak, lehet benne valami nagy fészek mert tömegesen mászkálnak ott a falon.elég rosszul elérhető helyen van.nem tudom ki tudná leszedni ilyen esetben? közös képviselőnek már szóltam, de addig nem nyithatom ki az erkélyt, de még így is félek, hogy valami kis ablakrésen bejön.Redőny húzójának a lyukán ahol meg van fúrva a fa ott bejöhetnek?
2016. szept. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!