Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valoszinu terhes vagyok!...

Valoszinu terhes vagyok! Tegnap kellett volna megjonnie. Az utobbi napokban nagyon sokat jarok pisilni. Ejszaka vagy hajnalban is. Ma akartam csinalni egy tesztet de ha hajnalba voltam pisilni akkor az szamit elso vizeletnek igaz?

Figyelt kérdés
Akkor igy mar csak holnap hajnalban tudok?Van 2 db. Clear Blue Digital-om.Esetleg megprobaljak most egyet meg holnap hajnalban?milyen erzekeny a Clear B.?
2008. szept. 29. 09:10
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Szia! A Clearblue teszt az egyik legérzékenyebb, és a nap bármelyk szakaszában elvégezheted a tesztet! Sztem az egyiket csináld meg most, kevésbé fogsz idegeskedni holnap reggelig... Sok sikert, és írd meg légyszi hogy mi lett az eredmény..:) 7 hetes kismama
2008. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Koszi!Akkor megprobalom amint mennem kell majd:-)

Itt irjam meg vagy ha gondold akkor irhatsz privatban arrol tudom hogy te leszel es valaszolhatok!koszi

2008. szept. 29. 09:20
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia. Én vagyok a másik kérdező, ahova írtál választ (sok pisis :))

A Clearblue nem a legérzékenyebb, 50-es, de azért mutathatja ki előbb a babót mert több vizeletet vesz fel. szerintem nyugodtan csináld meg most az egyiket és 1-2 nap múlva reggeliből a másikat!

Írj hogy mi lett! :D

2008. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha amúgy pontos szokott lenni a mensid, és már tuti késett, akkor nyugodtan csinálj most tesztet. Attól, h. hajnalban voltál pisilni, még most az ébredés utáni első vizelet is tartalmazhat annyi hcg-t, h. ki tudja mutatni a teszt.

Írd meg ide az eredményt, szorítok!!

6 hetes mami

2008. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jo!koszi!!!!
2008. szept. 29. 09:29
 6/20 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?Mi lett?Drukkolok!
2008. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a lany aki szinten surun jar ejszaka :)

Na megcsináltad? Írj ha igen és hogy mi lett!!!

2008. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szia!!1Meg nem csinaltam mert nem kellett mennem!:-)De iszok boven hogy mennem kelljen!!!Amint van valami irok!!!!!!
2008. szept. 29. 09:47
 9/20 anonim ***** válasza:

Egy pár csepp is elég, nem kell hozzá sokat inni, akkor nagyon híg lesz!

Szerintem próbálj préselni ;)

2008. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
SZIA!!!!!!!!!!!SIKERULT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE VAGY AZ ELSO AKI TUDJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZUPER!!!!!!!!!!NEM HISZME EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VAROM A TE JELENTKEZESEDET IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IRJ NEKED MI LETT AZ EREDMENY!!!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 29. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!