Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bolhák a szobámban?

Bolhák a szobámban?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek!Hogyan tudnám kiirtani a bolhákat a szobámból?A macska 2x szökött fel a szobámba (padiszoba) aludni és eleresztette a bolhákat (minden hónapban kezelve van bolhák ellen a macska!).Szabad szemmel látom a hajópadlón,hogy virgonckodnak a kis roh**ékok és a lábamon ugrálnak.Már vagy 500x felporszívóztam+feltöröltem,a 2 db szőnyeget a porszívó csövével kiszívtam stb.Tudtok tanácsot adni,hogy mivel iktassam ki ezeket a vérszívókat ?


A válaszokat előre is köszönöm!



#bolha #agyvérzés #vérszívás #mustárgáz #flammenwerfer 35 #idegbe gyüttem
2016. szept. 17. 23:44
 1/9 anonim válasza:
10%
Ne aggódj a macskabolha nem csípi meg az embert,és ha a macska folyamatosan VÉDVE van ellenük akkor a bolhapopuláció egy fél 1 év után kihal.
2016. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szórd be a padlót bolhaporral és ahová feküdt, majd egy kis idő múlva porszívózd fel.
2016. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ehem... egyes válaszoló... teljesen mindegy, hogy macskában, vagy kutyában van a bolha, ugyanis ugyan az a fajta, és csípnek. csak mondom.
2016. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyébként nem muszáj bolhaport, vagy miazistent venni, elég, ha négyszeresére hígított domesztosszal befújod a cica helyét, vagy ahol éppen vannak a bolhák. garantáltan eltakarodik onnan az összes.
2016. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csípi meg az embert?Érdekes a lábamon és a hasamon apró csípések vannak.Az ágyamba és a székembe aludt.Az ágyneműt lecseréltem+kiporszívóztam,de ott nyoma sincs csak a padlón.Permetrines oldat is kiirtja őket (hangyák ellen hatásos volt)?Tudtok valamilyen erős bolhairtót ami kiöli a macskából is?Eddig Frontlinet (?) vettem,de nem nagyon vált be.Aztán az eladó ajánlott Piret Mixet azzal fújkálom a macskát,,de még kérdéses hogy működik-e .
2016. szept. 18. 00:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Van az a biokill nevű spray, azt fújhatod mèg az ágyneműdre is. Nem büdi és hatásos.

Egyszer a panelban beköltöztek a csövekhez. 12ezerért lefújattuk a rovarirtóval a lakást, pár hónapos volt a babulink, megnyugtattak, hogy melegvérűekre hatástalan a szer. Nem mindegy. Egyèbkènt macskabolha volt és bizony úgy összecsipkedtek bennünket, mint állat.

Tök ciki amúgy, mert hiába vagy tiszta, ilyen szitukat simán be lehet szopni. Sok mami odaszoktatta a rohadás macskákat,etették őket, aztán megértük kihajtani őket.

Cselekedj minèl előbb, nehogy elszaporodjanak.

2016. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam a Biokillnek és a hatóanyaga a Permetrin.Szerencsére van itthon csak por (inkább kristálycukorhoz hasonló) formában.Holnap feloldom és befújom vele a szobámat.


Az eddigi válaszokat köszönöm!

2016. szept. 18. 00:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is a biokill vált be. Átérzem a helyzeted, baromi idegesítő tud lenni a bolha. Sok sikert az írtásukhoz!☺
2016. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Insecticid 2000. Csak a környezetre fújhatod, a macskára nem. és am lehet macska, vagy kutyabolha is a macskán, és ritkán csíphet embert is.
2016. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!