Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » SOS! Egy nagy bogár van a...

SOS! Egy nagy bogár van a szobámban! Mit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés
Nagyon irtózok a bogaraktól és ez valami veszett nagy! Ami még jobb,hogy azt se tudom,hogy hol van,mert bemászott valahova.Így nem tudok elaludni,mert félek hogy álmomban rám mászik.Valaki valami ötlet,hogy mit csináljak?Eléggé be vagyok sz@rva.

#szoba #bogár #bogár fóbia
2016. júl. 24. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Szólj a szüleidnek..
2016. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Fogd a cuccod és költözz a Holdra! Ott nincsenek bogarak :DDD
2016. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már alszanak és nem szívesen kelteném fel őket.És szerintem le is szidnának,hogy egy ilyen "kis semmiség" miatt felköltöttem őket,mert nekik holnap munka,meg ilyenek.
2016. júl. 24. 23:34
 4/17 A kérdező kommentje:
#2: Hmmm lehet jobban járnék :D de egy baj van:ott nincs wifi
2016. júl. 24. 23:35
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Kapcsolj fel minden lámpát a szobában, mert mennek a fényre a bogarak. Aztán kapd el egy törlőkendővel, zsebkendővel vagy wc papírral és húzd le a wc-n, vagy ha annyita félsz ejtsd csapdába egy pohárral (csak borítsd rá), és a többit holnap a szüleid elintézik.


Én is félek az ilyen bogaraktól, és ezt szoktam ilyen helyzetben csinálni.

2016. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Az előző elkapási módszere egész OKnak tűnik, de szerintem inkább dobd ki az ablakon, nem kell azért megölni egy másik állatot, ami még jóval ártalmatlanabb fajba is tartozik, mint mi...
2016. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg, és nagyon félsz költözz ki a kanapéra. Amúgy tudom, milyen a bogárpara, és azt is, hogy ez semmit nem ér neked, de nem fog bántani. Hiába nagy, valszeg nincs akkora csáprágója, hogy átharapja a bőröd, amúgy meg magyarországon nincsen veszélyes rovar, vagy hüllő egy darab sem.
2016. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg. Sok helyre csak nem mászhatott be, ha olyan nagy.
2016. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Na,sikerült nagy nehezen megfogni és ki is dobtam az ablakon :D viszont...ugye a bogarak a fényre jönnek és amikor kinyitottam az ablakot,hogy kitegyem,egy másik (vagy ugyan az) bejött...szóval kezdhetem előröl.Ilyen is csak velem történhet meg!

Amúgy tudom,hogy nem bántanak és én is ezzel próbálom magam biztatni.

2016. júl. 25. 00:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett? :)
2016. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!