Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mondjatok legyszi h, ez nem...

Mondjatok legyszi h, ez nem az amire en gondolok. Falon talatam reggel karantenba helyeztem amig nem valaszoltok. Ez ügye nem csotany?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 07:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
Ez pedig az. Még idejébe rakj ki csapdát meg irtasd ki őket. Az elején még el lehet kapni. Ha társasház jelezz a gondnoknak.
2016. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos tényleg csótány.
2016. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
köszi a helpet tudtok ra valami hasznosat ,sose volt ,ilyennel dolgom
2016. okt. 18. 08:46
 14/33 anonim ***** válasza:
74%

Hasznosat!

Ha családi ház akkor egyszerűbb. Teljes irtás, takarítás.

Ha társasház akkor gázabb, csak akkor fognak eltűnni ezek a dögök, ha az egész házban irtanak.Tapasztalat, ha egy lakás is kimarad, vagy csak egy közös helyiség is tuti "visszatérnek".

Ahol én laktam volt egy két elhagyott lakás. Sosem irtottak 100%osan.

Letömítettünk mindent, de mindig előkerült 1-2, volt, hogy éjszaka azt láttuk, hogy a közös folyosón (nyitott körfolyosó) vonulnak.

A szomszédommal a két elhagyott lakás ajtaját kifújtuk purhabbal. "Tartós" hatású szerrel fújtuk a küszöböket de ezek a "falakon" keresztül is közlekednek.

2016. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem olyan veszélyes és nem annyira undorító(német csótány), van aki sütve eszi. Moszkvában az élelmiszerüzletben ilyenek mászkáltak a kenyereken.
2016. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
köszi a segitseget. sajnos tarsashazban lakom. nem lesz egyszerű.
2016. okt. 18. 09:44
 17/33 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
13%

Nem csótány, svábbogár (német csótány). Szép nagy példány!

[link]

2016. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%

"Nem csótány, svábbogár (német csótány). Szép nagy példány!"

Mennyivel jobb mint a "csótány"?

Idézet a linkedből:

"Gyakorlatilag ugyanazokon a helyeken fordulnak elő, mint a közönséges csótányok, egy kivétellel, ezek a rovarok a mennyezeten is tudnak járni."

2016. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
vettem csapdát helyzet felmérésre remelhetőleg holnap reggel nem sokat fogok talalni a csapdakban. szoltam a gondnoknak és az irtokat se fogom kimélni. remélem hamarosan megoldodik a helyzet köszönöm a segitségeteket.
2016. okt. 18. 09:59
 20/33 A kérdező kommentje:
azóta is a, hidegráz...,,
2016. okt. 18. 10:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!