Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mondjatok legyszi h, ez nem...

Mondjatok legyszi h, ez nem az amire en gondolok. Falon talatam reggel karantenba helyeztem amig nem valaszoltok. Ez ügye nem csotany?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 07:26
1 2 3 4
 21/33 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
29%
Nem jobb, csak más.
2016. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem éjszaka találkoztál vele, akkor már nagyon sok van belőle. Alapvetően rejtőzködő életet él, csak ha már nagyon sokan vannak, akkor lehet találkozni velük nappal is. Mikor mi költöztünk, az új (nekünk új) lakásban pár hét múlva észrevettük ezeket a dögöket. Évekig küzdöttünk velük, járt hozzánk több írtó cég, a mostani első írtása után eltűntek, mintha soha nem is lett volna. Ha budapesti vagy, megírom, melyik írtó cég vált be nekünk.
2016. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
reggel fél 7 kor épp meloba készültem mikor megláttam (tehát nem nappal) vagy ez már nappal? (sötét volt még, lámpát kapcsoltam.) igen Budapesti vagyok kérlek ird meg kommentbe hátha más is igy jár mint én... bár nem kivanom ezt senkinek. köszönöm előre is.
2016. okt. 18. 10:39
 24/33 anonim ***** válasza:
81%

Akkor talán még nem olyan vacak a helyzet.


rovastop.hu a webcímük, a többi céghez képest nagyon olcsón dolgoznak (2e körül van/alkalom, hozzánk azóta is jönnek negyedévente, mert többet ezt nem akarjuk átélni).

2016. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
95%
Még csak nem is más. A csótányok a Blattodea rend tagjai, ez alá tartozik a német, az amerikai és a konyhai csótány is (meg még pár ezer másik faj, amik teljesen ártalmatlanok).
2016. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
köszönöm már hivom is!
2016. okt. 18. 10:52
 27/33 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
87%

A csótányfélék közé tartozik. De köznapi neve "svábbogár", megkülönböztetve ezzel az amerikai csótánytól, amit általában "csótányként" emlegetnek.


Nekem volt "szerencsém" mindkettővel együtt élni. Aki csak képen látott ilyet, annak lehet hogy mindegy.


Az a szép bennük, hogy társasházakban/panelokban akkor is megjelennek, ha a lakás tiszta, elég ha valamelyik szomszéd koszos, ezért lakóközösségi szinten kell rendezni az irtást.


Persze, ártalmatlan, leszámítva hogy a szemétben mászkál, utána pedig a kajádon. Ja, és repül is.

2016. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a bosszantó az egészben, hogy mi tiszták vagyunk, vagy is remélem h annak mondható mindennap porszivozás, felmosás (domestosal) mindig elvan mosogatva kaját a hűtőben tároljuk nem a konyhapulton és még is igy jártunk. (és igen van mellettem 2 szomszéd aki azert ennyire nem higiénikus...) szoval valoszinű h ezért....
2016. okt. 18. 11:12
 29/33 A kérdező kommentje:
jah és mellesleg pont emiatt tavaly estünk tul nyilászáró cseréken is de ugy látszik nem csak onnan jöhetnek... sajnos.
2016. okt. 18. 11:14
 30/33 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
29%
A szellőzőn és a csövek mellett közlekednek.
2016. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!