Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ti hogy tessékeltek ki méhet,...

Ti hogy tessékeltek ki méhet, darazsat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem egy eget rengető, de kellemetlen dologról kérdeznélek titeket. Tetőtérben lakunk és dolgozunk, most már hogy jön a jó idő, résnyire nyitva van az ablak. Rendszeresen bejönnek a méhek, darazsak, viszont elég nehezen találnak ki. Otthon picit egyszerűbb, tavasszal szoktuk riasztóval végigfújni az ablakkereteket, így az segít. Allergiás vagyok a csípésre, de nem akarom bántani őket. Elég vicces látvány, ahogy próbálom kitessékelni őket. Van erre praktikákat? Megelőzés stb? Előre is köszi.



2017. ápr. 27. 10:04
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia! Én személy szerint halálosan félek az összes bogártól legyen az akármi ha bánt ha nem..... Bár ez a félelem a darazsaknál méheknél stb.. Felerősődik..... Nagyon állatbarát ember vagyok. De ha bogárról van szó ami ráadásként még bánt is akkor lecsapom...


Tetőtéri szobám van. Átérzem a helyzeted.

Az én rituálém a következő.. : hallom hogy itt van. Felugrok es elkezdtek kiabálni hogy Daráááázs Daráááázs!!! Utána kiszaladok a szobámból és összerakom a tervet. Ezután beugrok a szobába harci kiállítások középette és kitárom az ablakot... Nem repül ki miért is tenné.? Utánna harcolunk egy darabig végül mindig sikerül valahogy lecsapnom.. Olyankor olyan győzelmi érzésem van! Megegyszer jelezném ha valakinek kicsit túl extrém ez hogy nagyon de tényleg nagyon félek tőlük!


Amugy egy tipp.... Ne sajnáld őket főleg ha allergiás vagy! Halálos is lehet gondolj erre! Fújd le az ablakkeretet! Ha mész a boltba ott tudnak neked segíteni megtalalni azt amit te keresel! Ez tényleg hatásos! Remélem tudtam segíteni! Pusziii

2017. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!