Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi lehetett ez a pók?

Tiborciusz kérdése:

Mi lehetett ez a pók?

Figyelt kérdés
Szóval van egy régi számítógépem ami már régóta kint van a garázs előtt de tegnap kimentem szétszedni mert van pár cucc amire nekem szükségem volt.Mikor leszedtem a ház oldalát olyan pók kijött belőle te jo isten azt hittem ott halok meg.Xd.Aztán hagytam a picsba az egészet ott dobtam le mindent ahogy volt a pok pedig vissza mászott.Kinézete:Fekete mint az éjszaka a potrohán volt egy narancssárga folt de az is lehet hogy kettő nem tudom nem igazán azzal foglalkoztam xd.Elég nagy termetű volt kb másfélszer akkora mint egy keresztes pók.Hát ennyi lenne nagyon kíváncsi vagyok rá hogy mi lehet ez védett e vagy kinyirjam annyit tudok hogy kint van a garázsba és nem igazán örülök neki :D A válaszokat előre köszi!

2017. jún. 23. 00:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Remeg mindenem és nem tudok aludni sem ugy érzem hogy rajtam mászik hát ilyen a mesébe sincs belocsolom a gépet benzinnel oszt ragyujtom a kert végébe.
2017. jún. 23. 01:03
 2/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Gömbölyű volt a potroha, vagy inkább hosszúkás?
2017. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gömbölyű
2017. jún. 23. 01:07
 4/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Akkor valószínűleg csak az ijedtség miatt láttad olyan nagynak és csak egy nőstény faggyúpók (Steatoda sp.) volt. Persze kép nélkül inkább csak tippelni lehet, de leginkább rájuk illik a leírás. Meg tudnak nőni szépen, de az átlag keresztespók-méretet nemigen haladják meg.

Az emberre ártalmatlanok, a riogató cikkekkel ellentétben nem tudják átmarni a bőrt és főleg nem harapnak ki belőle darabokat.

2017. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem hogy az holnap osszeszedem magam és nyomom egy képet is róla vagyis ma délután xd
2017. jún. 23. 01:18
 6/7 anonim válasza:
Kicsit sok az "xD", nem gondolod?
2017. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na megjött már a kötekedő értelmes választ adni nemtudó majom is aki belepofázik mindenbe szórakozásul.
2018. ápr. 29. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!