Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska- Befújhatom vele...

Ágyi poloska- Befújhatom vele a szőnyeget is szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha veszek ágyi poloska ellen valami írtószert a boltba akkor azt rá szabad fújni a szőnyegre? Nem lesz tőle baja? Pár napja vettük észre az ágyunkba, szerencsére csak 3 db-pt, de gondolom nem ez az egész "család". Úgyis ágyat szerettünk volna venni, úgyhogy már ki is dobtuk csak azért a biztonság kedvéért gondoltam befújnám az alatta lévő szőnyeget ill. a szobát körbe
2017. júl. 29. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne rovarirtót hívni. Ezektől a dögöktől nagyon nehéz megszabadulni. Panelban laktok?
2017. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, panelba. Csak a szakemberes írtásról is olvastam sok rosszat, van aki már 100 ezernél is többet kifizetett és mégis vannak. Azért gondoltam hogy először megpróbálnánk körbefújni mindent, ha nem sikerül akkor marad a szakember.
2017. júl. 29. 11:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Máshol nem láttunk csak az ágyba
2017. júl. 29. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Panelban az a baj, hogy átjárkálnak a lakások között, ezért nehéz irtani. Valószínűleg nem nálatok van a "gócppont". Mikor panelban laktam, egyszer az egész lépcsőházban hatóságilag elrendelték az irtást.
2017. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod egyébként körbefújni, ártani nem árt, de lehet, hogy nem is használ.
2017. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt gyanítom Én is hogy nem mi vagyunk a középpont. Volt hangyainvázió is, de itt olyan lakók vannak....Sok idős ember, van jópár nagyon igénytelen, koszos ember is a tömbbe. Ők nem akarnak fizetni. Pedig csak úgy lenne értelme ha mindenki kérne írtást. Volt olyan hogy kiírták hogy lesz közösköltségből, de még úgy is volt olyan aki nem engedte be a szakembert. Én minden nap takarítok a gyerekek miatt, de így is betéved minden hívatlan kis féreg.
2017. júl. 29. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!