Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Megcsíphet egy pók ok nélkül?...

Megcsíphet egy pók ok nélkül? Nem merek miatta lefeküdni lol

Figyelt kérdés

Szóval van egy pók a szobám sarkában, és elég nagy.

Azt olvastam hogy Magyarországon nincsen halálos csípésű pók de ettől függetlenül be vagyok ijedve :D.

Mi van hogyha rám mászik álmomban vagy megcsíp vagy valami?


2017. okt. 11. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Úgy néz ki, el kell költöznöd...
2017. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Basszus már el is kezdtem bepakolni :DD
2017. okt. 12. 00:02
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Valószínű kaszáspók, ami nem is tud csípni. De lehet, hogy a szomszédból elszabadult tarantula!!!!

2017. okt. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
A pók ok nélkül nem csíp meg. Megcsíp, lebénít, és körbefon a hálójával. Reggelre csak egy nagy fehér gombolyag lesz az ágyadban. Te leszel a téli elesége.
2017. okt. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kössz.. :DD


Na majd holnap meglátom hogy túléltem-e xd

2017. okt. 12. 00:21
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Csapjad le, légy kemény
2017. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
ha csak megcsípne az nem lenne gond de van egy olyan érzésem hogy 9 hónap múlva megszületik peterbenjaminparker
2017. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
86%

Van ott több is, csak azokat nem látod. Megmarni akkor fog, ha megmarkolod, véletlen ráfekszel vagy valami hasonló okból védekezni akar. Nem vagy prédaállata, nem fog energiát pazarolni arra, hogy odamenjen és megmarjon, mikor abban az időben kaját is kereshetne.

De ha nagyon pánikolsz, szedd le egy seprűvel, vagy pohár+papír alá és dobd ki az ajtón/ablakon.

2017. okt. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg pók van a házamban és még soha nem csípett meg egyik sem. A hangya, az kb. azonnal csíp, a darazsakra sokszor elég, ha csak ránézel, de a pókok nyugodtabbak.


Az lehet, hogy rád telepedik, a pókok már csak ilyenek, mászkálnak mindenen. Az enyémek imádnak leereszkedni a plafonról, miközben netezek, az már majdnem ijesztő nagy pók esetében... Persze én szeretem a pókokat, így azért könnyebb. De ártani nem akarnak sem nekem, sem neked, vagy ha akarnak, nem tudnak...

2017. okt. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
A pokok nagyon ritkan csipnek es az itteniek nem halalosak es altalaban a pokhalojukban maradnak ... amugy a kaszas pokoknak van az egyik legerősebb mergük de mivel rovidek es gyengek a csapragóik keptelenek a bőrt felsebezni igy biztonsagban vagyunk ... nincs mitol tartanod ... max ved elo a porszivot es szippantsd fel
2017. okt. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!