Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem mer lefeküdni!?

A kutyám nem mer lefeküdni!?

Figyelt kérdés

Ma sajnos kapott egy gallért (vagy nem tudom mi a neve, az a nagy fehér búra), semmi komoly baja nincs, csak az egyik mancsán van egy kisebb seb, és a doki azt mondta semmiképp nem nyalogathatja.

De annyira zavarja ez a búra, hogy nem mer lefeküdni! Már több mint 3 órája talpon van, semmivel nem tudom rávenni hogy lefeküdjön. Leülni lemer. De nem maradhat alvás nélkül egész éjszaka! Úgy sajnálom szegényt :( Mit csináljak?

Nyugtatgattam de mostmár úgy vagyok vele hogy békén hagyom hogy ne zaklassam fel őt. Itt van a nagy szivacs az ajtó mellett, nyugodt helyen van, közel hozzánk, de mégis félek hogy nem jó ez így. Mit tegyek?


2015. jún. 7. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zavarja őt a gallér, nem tudja a fejét rendesen letenni. Ne aggódj megszokja, és ha álmos lesz lefekszik. Én az ilyen kisebb sérülésnél megpróbálnám bekötni a sebet, úgy hogy minél nehezebben tudja leszedni a kötést. Persze nagyon ügyesek tudnak lenni, igy ha nem tudod figyelni, akkor biztonságosabb a gallér.
2015. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Éjszaka, álmában nem nyalja, ezért volt olyan, hogy mi éjszakára levettük a gallért. De ha mindenképp be szeretnéd tartani az előírást, akkor sem kell aggódnod: előbb-utóbb álmos lesz, és akkor le fog feküdni.
2015. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meddig kell rajta hagyni?
2015. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Sajnos szerdáig rajta lesz :(

És leszedném, én a dokinak is mondtam hogy ezt hanyagolnám ha lehet de azt mondta muszáj :( Tudom hogy az ő érdeke de akkor is megszakad a szívem :(

Amúgy azóta kivittem a régi ágymatracomat, az hatalmas és kényelmes, és segítséggel "eldöntöttük" és lefeküdt. Pár percig még simogattam és el is aludt.. Szegénykém még most is állna ha nem segítünk neki.


Ugye a gallérral nem tud bajba esni? Nagyon mozgásigényes és félek hogy felakad valamibe.

Holnap amúgy korábban hazajövök suliból de akkor is félek. Valami tipp? :(

2015. jún. 7. 22:17
 5/6 anonim válasza:
Ne aggódj, a gallértól nem lesz baja, egy idő után megszokja, hogy rajta van. :) A kutyák sokkal könnyebben alkalmazkodnak mindenféléhez, mint mi.
2015. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, már megszokta! Köszönöm!! :)

Ma már a kedve is visszajött szerencsére :) És már le is fekszik, rohangál meg enni is tud vele :) Hála a jó égnek.

Éjszaka mondjuk még nagyon szenvedett tőle szegénykém :( Hajnali 1-től fél kettőig kint voltam vele mert nyöszörgött :( De nagyon örülök hogy ezt a napot kibírta már jókedvűen :))

(Amúgy vizsla kutyus)

2015. jún. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!