Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ti érzitek a büdös bogarak,...

Ti érzitek a büdös bogarak, poloskák szagát?

Figyelt kérdés
Én nem érzem, akkor sem, ha valaki agyontapossa, pedig amúgy jó a szaglásom. Lehet, hogy nincs meg az orromban az ehhez szükséges receptor?

2017. okt. 13. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos érzem, bár azt figyeltem meg , hogy talán a zöld színűek a nagyon büdösek.
2017. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, mert nem véletlenül hívják őket büdösnek. Azok! :)
2017. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor van szaguk, ha csak az ablakon vagy a szoba falán mászkálnak? Kíváncsi vagyok, mert be szoktak jönni, én nem tudom, hogy más érezheti-e a szagukat a szobámban?
2017. okt. 13. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed ha mászkál a szobád falán, akkor bocsájtja ki ezt az anyagot ha veszélyben érzi magát. Én ha kézbe fogom őket óvatosan és kirakom akkor se eresztik ki magukból, nem érzik magukat életveszélyben.
2017. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Én sem érzem, pedig nekem is nagyom érzékeny az orrom.

Az tuti, hogy büdösek, mert a macskáim meg szokták pofozni őket, aztán menekülnek :D

Fura dolog, az biztos.

2017. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért nem érezted, mert kültéren szokott előfordulni, hogy valaki összetapossa. Ha bent a szobában történik, akkor szerintem te is érzed, csak ilyen még biztos nem fordult elő (mert legtöbben kesztyűs kézzel bánnak vele, és csak kiteszik, hadd szaporodjon... :-S).
2017. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne aggódj én sem érzem a szagukat :)
2020. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!