Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez mi? És mit csinál, már a...

Ez mi? És mit csinál, már a második a héten a konyhámban? (Kép lent. )

Figyelt kérdés

Ráz a hideg mindentől, aminek ízelt a lába, már attól is, hogy ezt leírtam. Mindkettő döglött volt már mikor megtaláltam szerencsémre, különben valószínűleg sikító frászban kitörve szaladtam volna anyukámékhoz. :D

Mik ezek? Hogy kerülnek a konyhámban? Mi a céljuk? Hogy tudnék megszabadulni tőlük?


[link]


2018. febr. 16. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
csótány
2018. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem csótány... azt még én is megismerem. Esetleg valaki, aki ismer a csótányon kívül más rovart is? Mert nekem és a kedves első válaszolónak elég korlátozottak az ismereteink a rovarokról.
2018. febr. 16. 15:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez "pincebogár" vagy más néven szárazföldi ászkarák.

[link]

2018. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdes pinceászka
2018. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az a céljuk hogy ott éljenek és szaporodjanak keresgélj otthon minden zugot és próbáld meg kiírtani. interneten találhatsz kiirtós tippeket. Véletlen szeméttel vagy szomszédból átjön vagy valahonnan odajött. Megszabadulás ahol jukat vagy olyan helyet találsz ami nem stimmel (rovar ürülék, vagy ujméretű juk van stb.. ahol bogár lehet) sima hipóval takarísd ki sőt hagyd is ottt ne töröld föl csak fél óra mulva, a jukba pedig sok hipót öntsél! ha az sem jó akkor az ecetet ajánlom de várjál legalább 3 napot a hipóval takarított területekkel töröld fel vagy takarísd meg, várjál utána még egy napot és ecettel pusztísd őket úgy ahogy a hipóval, de szelőzztess !
2018. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
vagy pincebogár csak nagy méretű, de van kisméretű csótány is sok fajta van belőle!
2018. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
kíméletesebb megoldás ha a konyhában a felbontott dolgokat légmentesen zárható dobozokba teszed, így később sem fog odaszokni se élelmiszermoly, se ászka, se csótány
2018. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen az ászkarák stimmel, volt vagy 10 lába, már itt gyanús volt, hogy ez nem csótány.

Hűha, akkor azt hiszem holnap lesz egy hatalmas és végeláthatatlan programom. Kedves tőlük, hogy nálam akarnak élni, de sajnos nem hagyhatom, 31 nm kicsi ennyi élőlénynek, másutt kell élőhelyet keresgélniük :/.

2018. febr. 16. 15:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ősszel már volt egy molypara és én azóta mindent csatosüvegben, meg légmentesen lezárható tartókban tartok, de ma találkoztam egy mollyal is :(. Előre rettegek, hogy holnap mit találok a nasis polcon.
2018. febr. 16. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a céljuk? 😂😂😂

Szerencsétlenek nagyon egyszerűek. Egyetlen céljuk élni. Na meg szaporodni.

2018. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!