Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mindenhol bolha! Mit tegyek?

Mindenhol bolha! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy kutyánk aki bolhás már lassan nem tudunk vele mit kezdeni, akármennyi cuccot veszünk bolha ellen még így is van benne. Lehetséges hogy azért mert a 2 macska újra fertőzi?

És az a legnagyobb baj hogy én is tele vagyok bolhacsípésekkel és volt már rá példa hogy belőlem ugrott ki.

(Ugye az nem azt jelenti hogy nem a kutyától lettem bolhás hanem én vagyok az?) Köszi előre is a válaszokat és a helyesírást legyszíves bocsássátok meg nekem.


2018. márc. 30. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

https://www.youtube.com/watch?v=qom_YNHaNMU


Ebben a három részben válaszra lelsz. :D Egyébként simán újrafertőzik.

2018. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bubuka508 ***** válasza:
A macskákat is kezeltetni kell bolha ellen, másképp nem sok értelme van az újrafertőzés miatt. Egyébként az emberben a kutya meg a macska bolhája nem marad meg hosszabb ideig - az emberi bolha külön faj - viszont betegségeket terjeszthetnek simán, még pestist is.
2018. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kutya is, macskák is legyenek kezelve cseppekkel, az a leghatásosabb, a legtöbb nyakörv nem ér semmit.

Emellett a lakást is meg kell tisztítani, nekem kutya mellett az Insecticide 2000 vált be.

2018. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A macskákat is kezelni egyidejűleg a kutyával, illetve a helyüket, meg ahol megfordulnak az állatok, azt is fertőtleníti, kimosni amit lehet, amit nem, azt kidobni.
2018. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!