Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen ízeltlábú lehet?

Ez milyen ízeltlábú lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs fotóm róla. Falun lakok és láttam kint a betonon egy pókra hasonlító kis szerzetet. De könnyen észrevétlenné tudott válni kinézete miatt. Úgy nézett ki, mint egy pihe, vagy mint egy kis kosz. Vaskos lábai voltak, mintha izmos lenne, előre és hátrafele is tudott menni. Nagyon érdekes volt. Gondoltam rá, hogy valami pók, de egy pókfajtára sem hasonlít

2018. szept. 3. 14:54
 1/4 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Tekerj le a lárvastádiumhoz, talán ez lesz:

[link]

2018. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azonnal a szemetes zugpoloska lárvája ugrott be :D
2018. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon ügyesek vagytok, de tényleg. Azt hittem sosem fogom megtudni mi a neve ennek az aranyos kis élőlénynek. Ezt lehet kézbe venni? Mármint úgy értem nem csíp meg?
2018. szept. 4. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ragadozó szóval van neki "fegyvere".... vagyis inkább valami szívókaféle de nyugodtan kézbe veheted, előbb nyered meg a lottó 5-öst mint, hogy megcsípjen :)
2018. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!