Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért nem érzem a poloska szagát?

Miért nem érzem a poloska szagát?

Figyelt kérdés
Mitől lehet, hogy nem érzem, de mások igen? Olvastam pár helyen, hogy nem én vagyok az egyedüli, de nem tudom, hogy ez mitől van és ezt szeretném megtudni.

2018. okt. 10. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
én se éreztem még soha. mindenhol panaszkodnak, hogy büdös, de én nem éreztem még egyszer se. mondjuk nem is tapostam össze egyet se
2018. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Alapól a poloskáknak semmilyen szaga nincs, csak akkor büdösek, ha megrémülnek és "kinyitják a szelepet", azaz kieresztik magukból a riasztó váladékot. Ha úgy fogod meg őket, hogy az nem okoz hirtelen túl nagy stresszt, akkor nem fognak beszagosítani.
2018. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De amikor van egy jelenlévő poloska mindenki elkezdi mondani, hogy milyen büdös (mert akkor már biztosan megnyitotta ezt a 'szelepet') én meg nem érzek semmit.
2018. okt. 12. 05:36
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy csak beképzelik a szagot...


na meg nem mindegyik poloska büdös :)

2018. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!