Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Őszintén! Ki hogyan reagálná...

Őszintén! Ki hogyan reagálná le, ha a lakásában egy szongáriai cselőpókkal találkozna?

Figyelt kérdés
Fröcsögjetek, szidjatok, utáljatok nyugodtan de én biztos agyon csapnám egy hatalmas sikoly közepette. Nem kockáztatom, hogy kereket oldjon a házban, ráadásul anya kivételével, mindenki fél a családban a pókoktól és agyon nyomjuk őket függetlenül mindentől.
2018. okt. 25. 14:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, ennyi korlátolt prolit.... Leszögezem, hogy én is tartok a nagyobb pókoktól, de soha nem bántanám őket ezért! Szóval beterelném egy dobozba, és elengedném a szabadban. Nekem meg emberiszonyom van, jól is néznénk ki, ha mindenkit eltennék láb alól, akinek nem tetszik a pofája... :S
2018. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
18%
Agyontaposnám.
2018. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ott halnék meg menten. Nekem egy keresztes pók is már hatalmas, de ha ilyet látnék... Azt se tudnám hova szaladjak.
2018. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy ítéli meg ezeket az élőlényeket.

Nem kell, hogy mindenki imádja őket vagy pedig fordítva.

2018. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%
A pókokal nincs semmi bajom kint, de NEM BENT! Ha benn lenne lecsapnám. Kint nem bántanám.
2018. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
Szégyen hogy milyen sok idióta ember van.Miért kéne őket megölni?Azért mert féltek tőle?Ebben semmi logika sincs,azért még nem kell.Másrészt védett álatok,,szóval ha valaki feljelent fizethettek ki 5000 forintot!És azzal se érveljetek hogy meg kell védenem a kisgyerekem és ezért taposom agyon.Azzal is megvédheted ha kiviszed.Nem árt senkinek se.Egyébként kedves kérdező,ezek szerint te is csak egy hülye vagy,ha agyoncsapod.Akkor minek kérdezed meg?Ezek után persze,hogy utálni fognak.És akkor sem lesz semmi hogy ha kereket old a házban.Lehet hogy elmegy.Nekem emberfóbiám van arachnofóbia helyett.Az olyan emberektől mint ti.Kiváncsi vagyok,ti mit szólnátok ahoz,hogy ha titeket és agyonütnének vagy agyontaposnának,csak azért mert fész tőle vagy éppen utálod.
2018. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15-ös Akkor bent miért bántod?
2018. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12-es te örülnél neki hogy ha agyontaposnának?
2018. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Metionin írt egy normális választ. Erre lepontozzátok.... Most komolyan, miért kell megölni egy élőlényt, csak mert féltek tőle?
2018. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19-es mert ennyi eszük van.De mentionin valóban írt egy választ hogy nem kell őket megölni.De aki nem ért vele egyet,az attól még miért pontozza le?Neki ez a véleménye.
2018. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!