Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Őszintén! Ki hogyan reagálná...

Őszintén! Ki hogyan reagálná le, ha a lakásában egy szongáriai cselőpókkal találkozna?

Figyelt kérdés
Fröcsögjetek, szidjatok, utáljatok nyugodtan de én biztos agyon csapnám egy hatalmas sikoly közepette. Nem kockáztatom, hogy kereket oldjon a házban, ráadásul anya kivételével, mindenki fél a családban a pókoktól és agyon nyomjuk őket függetlenül mindentől.
2018. okt. 25. 14:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kint nem zavarnak, sőt, szeretem őket nézegetni, ha látok egyet, percekig követem, nézem, miket csinál, még piszkálni is szoktam szegényt, hogy mozogjon, hadd lássam, miket tol :D bent szerencsére nem láttam még, réti farkaspókot viszont már igen, attól féltem. Én semmilyen pókot nem tűrök meg bent, leszámítva pár picit, meg ilyen kis vacak kaszáspókokat. Nagyon iszonyodok, miközben teszem ki őket, de ehhez is hozzá lehet szokni. Kinyírni nem szeretek még ronda dögöket sem. Poloskát maximum, de az se kellemes érzés.
2019. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szóval valószínűleg megfognám pohárral, és kivágnám a kertbe, ahogy a többivel is eljárok, ha bepofátlankodik :D Persze félnék tőle, de nem bántanám semmiképp. Nem is mérges pók, hülyeség kinyírni.
2019. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!