Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótány a hotelben? Mi a teendő?

Csótány a hotelben? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az előbb léptünk be a szobába, tegnap is itt aludtunk, nem láttam egyet sem.

Most viszont az 5 éves kisfiam vette észre, hogy egy bogár nagyon gyorsan szalad. Cipőmmel lecsaptam, google megnéztem, ugyanúgy néz ki, mint az amerikai csótány.

Az egész városban nincs más szabad szállás, gyerekkel meg ugye nem tudunk a kocsiban aludni. Mit csináljunk?

3 éve épült a hotel, bookingon is 9,4 pontos, nem vágom, hogy hogyan lehet máris csótányos. Nálunk a házban sose volt, fogalmam sincs veszélyesek e, stb.

Van nálunk egy Xiaomi szúnyogirtó, ez vajon hatásos lehet ellenük ha bekapcsolom (nem a csapdás, a párologtatós fajta)?



2019. jún. 21. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felvilágosítalak, hogy nem halálos a csótány! Jobban fél tőletek, mint ti tőle. Istenem, boldog ember, akinek google-ön kell rákeresnie ahhoz, hogy felismerje! A szúnyogriasztó nem fogja megölni, merthogy nem szúnyog.
2019. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szólj a hotelben a személyzetnek, hogy intézkedjenek.
2019. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Több nem volt, este felkeltem 3x is, körbe néztem vakuval.

Létezik, hogy bejött a nyitott teraszajtón 1db?

2019. jún. 22. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik.
2019. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet, úgy tűnik. Kimentem a teraszra ott volt még egy.
2019. jún. 22. 20:21
 6/6 anonim válasza:
Pap
2019. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!