Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A szőnyegbe költözött a...

A szőnyegbe költözött a bolha, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Háttérinfó: elköltöztem és elhoztam a cuccaim a régi lakásból ahol volt macska. Anyám is elköltözött egy hónapra rá kb. Tegnap visszamentem még egy pár cuccomért, de ahogy beléptem a szőnyegből rámugrott egy rakás bolha. Ki kéne takarítani a házat mert minden úgy van ahogy még én otthagytam, de én nem tudok bemenni a bolháktól.

2019. jún. 24. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni "dezodor"szerű szőnyegtisztítót,a habbal lefújod a szőnyeget amibe beleragadnak a bogarak,bolha.A használati utasítás leírja meddig kell várni és muszáj leszel kiporszívózni nemcsak a szőnyeget,hanem azokat a cuccokat amit magaddal szeretnél vinni.
2019. jún. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Ki kell lakoltatni őket!

És nem szabad türelmi időt adni nekik!

Végén még a CSOK-ért is beszállnak az ingyenélők!

2019. jún. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Veszel sok-sok Neostomosan ampullát. Elkészíted a folyadékot és meglocsolod vele a szőnyeget alaposan. Ezt az udvaron is elvégezheted. A lakásban, ha padlós, felmosod a szerrel.A bútorokat is nagyon be kell fújni. Végül is minden ottmaradt dolgot le kellene fújkálni, vagy kimosni, ha mosható.

Egyszerűbb lenne bolhaírtást megrendelned.

2019. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagy bemenni. Ezek gondolom macskabolhàk, nem fognak megcsípni.

Én minden bútort kivinnek és a házat alaposan felmosnàm hipòval és kiporszìvòznàm tobbszor.

A bútorokat szintén tisztítva visszavinni.

Biokill esetleg segíthet

2019. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
A szőnyegből leghatásosabban ecettel tudod kiírtani. Puha kefével dörgöld át a szőnyeget. A vegyszerek nem elég hatásosak.
2019. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bezárod az ajtót és megvárod még éhen halnak.
2019. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem tudsz bemenni, akkor egyértelmű, hogy bolhairtókat kell kirendelni, mert maguktól nem fognak megszűnni.

[link]

A macskát meg kezeld bolhairtó spot-onal, mert mindenütt ez lesz!

Itt a cikkben a lista, hogy melyikek a jók:

[link]

2019. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nevetséges kifizetni a bolhairtást!


Befóliázod magad teljesen, bezsákolod a szőnyeget és kidobod!


Utána mindentől megszabadulsz, becsavarod nejlonba és kuka!


Olcsóbb, mint az irtás, gyorsabb, mint a szőnyegmosás!

2019. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!