Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért az én szobám az "áldozat...

Miért az én szobám az "áldozat " mindig?

Figyelt kérdés
A házunk 2 emeletes és az én szobám a padlástérben van a legfelső szinten. Nem azt mondom hogy máshol nincs a lakásban de mindig az én szobámba van a legtöbb pók és nem csak hogy van hanem még kicsi tojásokat is rak amik ha kikelnek szintén pókok lesznek belőlük. Nyilvan mindennapos porszivozással nem lenne ilyen problémám de ennyi időm nagyon nincs. Miért mindig az én szobámat találják meg? Olyam rendszerességgel van takaritva a masik szobákba is... Esetleg van a padlástérhez valami köze hogy mindig az én szobám az "áldozat" ?

2019. júl. 20. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Pókember te vagy az?
2019. júl. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nézz be Kisebb résekbe, mi apartmanban lakunk,kb. A középső szinten és ide is jön be pók! Az ablakokat zártam be mindig, így a pókok jövetelének 95% át csökkentettem. Vagy kerdd meg anyud h naponta kiporszivoz mindenhol a szobában cserében te elmosogadsz, hehe
2019. júl. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a tetőszerkezetbe könnyebben találnak maguknak helyet és onnét másznak át.Vegyél valami rovarírtó spray-t fújd le kívül az ablakkeretet meg a párkányt.
2019. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló sokat segíthetne.
2019. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!