Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi ölhette meg a kutyánkat?

Neroforte kérdése:

Mi ölhette meg a kutyánkat?

Figyelt kérdés
Egyik délelőtt 10 óra magasságában, kiengedtük a kertbe kb. 2 kg-os csivavánkat, mikor hívásunkra nem jött elő keresni kezdtük. Végül a másik kutyánk ( aki ezidő alatt velünk volt ) találta meg a tetemét a kert hátsó részében. A csivava tetemének nem volt feje, mintha nyakkal együtt kitépték volna. Borzalmas volt. Gyanakodtunk nyestre, de tudtommal az fél a kutyáktól, nálunk pedig több is van forgásban szabadon. Bagoly is fészkel a környéken, de az meg csak elvitte volna. Egy kamera hangfelvétele alapján hirtelen kapta el valami, másodpercek alatt. Se vértócsa, se szőrcsomók nem voltak a tetem környékén. A fej azóta se került elő.

2019. szept. 4. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nyest, vagy ahhoz hasonló jószág.


Fél a kutyától, de egy kicsi, pár kilós csivava nem túlságosan kutyaszerű a szemében.

2019. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Oh basszus... szegény
2019. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom:(
2019. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nyest ehhez kicsi, de rejtély, hogy mi, akár nagyobb testű idegen kutya is lehetett, róka szintén nem tudta volna ezt tenni szerintem. Sajnálom!
2019. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen ragadozó állat.

A csivava egy nyestnek sem jelent problémát.

Részvétem.

2019. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyest fél, vagy inkább riad a kutya szagától, így nem mondanám, hogy az a tettes. Őszinte részvétem. Milyen területen történt? Róka is lehetett, mert az nem vonszolja el az egész testet. Mindenesetre furcsa, hogy csak a fejet vitte... Sajnálom szegényt. Kitartás neked.
2019. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!