Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » SOS! Egy gyermeteg Nagy Pelét...

SOS! Egy gyermeteg Nagy Pelét mennyi időközönként kell etetni?

Figyelt kérdés

A szemeik még nem nyíltak ki, ujj nagyságúak.


Az ilyen "miért nem csaptad földhöz inkább" beállítottságú kommentelők kíméljenek!


Nem volt más lehetőségem, ha odakint hagyom őket elpusztulnak. Privátban leírom, ha nagyon kíváncsi rá valaki.


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!



#etetés #pele #nagy pele #pele tartás #pele itatás #pele etetés #kis pele #kölyök pele #gyermeteg pele #gyerek pele
2019. szept. 15. 19:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

23:30kor etettem őket, reggel 4:16kor keltem, és etettem őket.


Melegen voltak, a természetvédelmi őr azt mondta túl be voltak bugyolálva, de szerintem pont hogy jól jött nekik.


Egyszer vettem ki őket, amikor hidegek voltak. Azóta takartam be őket rendesen.



Műanyag vastag doboz, alatta egy nylonzacskó, + 2 füzet, + körbe ráraktam egy bundás törölközőt. A műanyag edényben volt törlőpapír 3 réteg, vatta, aprított újságpapír + mindezek tetejére 2 zokni. Ezt lefedtem egy újságpapírral, + körbebugyoláltam az egész edényt egy ronggyal. Hagytam egy kicsi nyílást a levegőnek, aztán annyi.

2019. szept. 19. 15:13
 12/12 A kérdező kommentje:
egymást melegítették, voltak vagy 6an. Melegek voltak, mikor kivettem őket, szóval nem fagytak át.
2019. szept. 19. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!