Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Róka mászkál a tömbök között...

Róka mászkál a tömbök között és komolyan ez ennyire természetes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt láttam meg a rókát ahol lakunk a tömbök között mászkálni. Kérdezősködtem a szomszédokat, hogy ők látták-e, mindenki mondta, hogy igen látta. Felhívtam kb mindenkit, jegyzőt, ebrendészetet, közös képviselőt, a járási hivatalba a Vadász társaságot és mindenhol azt a választ kaptam, hogy nem rakhatnak ki csapdát mert közterület. Valamelyik nap az egyik lépcsőházba is bement. Hajnal négykor kaparta a szomszéd ajtaját. Nos, a kérdésem az, hogy komolyan együtt kell élnem vele?? Ennyire nem érdekel senkit?? Szerintetek hova forduljak még?? Kit hívjak? Már fogalmam nincs. De én szó szerint rettegek tőle.
2019. szept. 26. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol éljen szegény, ha ki van szorítva a természetből?
2019. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Nappal láttad, vagy éjjel? Napközben nálunk nagyon rendellenesnek számít, ha a róka emberközelbe megy, nem szimpla szelídség állhat a dolog mögött, hanem veszettség. Éjjel az egészséges rókák jelenléte lakott területen mondjuk nem akkora dráma, főleg városok szélén.
2020. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem menj hozzá. Akkor oda sem kap.
2023. jún. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!