Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Kirándulást tervezünk vagy a...

Kirándulást tervezünk vagy a Miskolci vagy a Veszprémi Állatkertbe. Hogy lehet, hogy előbbiben 1200, a Veszprémibe 3300 Ft egy jegy? A Miskolci is van olyan szép, mint a Veszprémi?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha az állatkert a lényeg, akkor Nyíregyháza. Ez nem kérdés, az ország legjobbja, európai szinten is kiváló.

A veszprémi állatkert nagyobb, mint a miskolci, jelentősebb is, tehát drágább.

Ha nem csak az állatkert a lényeg, hanem a város is, Miskolcon az állatkert felől könnyen megközelíthető Lillafüred (csónakázótó, barlangok, az ország legszebb útvonalú kisvasútja, nem messze az őskohó és a pisztrángtelep), a diósgyőri vár (teljesen visszaépítve középkori állapotba) és ehhez egyikhez sem kell átmenni a belvároson.

A megközelítéstől sem kell félni, a másik kérdésnél már leírtuk neked, hogy a 2505-ös út teljesen elkerüli a belvárost, de amúgy ha vezettél már átlag megyeszékhely méretű városban, akkor nem stresszes. (Debreceni vagy Debrecen környéki vagy amúgy?)

Veszprémnek a belvárosát és a Várat láttam, gyönyörű, de én csak rövid kiránduláson jártam ott, a többi nevezetességet majd leírják mások.

2019. nov. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan mennétek?? Ha már Miskolc felé mentek, akkor lehet érdemesebb lenne inkább Nyíregyházára menni, az ottani állatkertnek Európa-szintű hírneve van és ez nem véletlen!


Ha ez nem opció, akkor én inkább a veszprémibe mennék a kettő közül.

2019. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Veszprém!

Állatkert hatalmas, sok állattal. Dinóház nagyon igényes meg a delfinpark is. Legjobb állatkert. Veszprémbe ott a vár, a Benedek hegy, csatár, a belváros... Hajmáskéren az orosz hadiszállás Várpalotán a Thury vár meg persze a Balaton is.

2020. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!