Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan állnának az oroszlánok-...

Hogyan állnának az oroszlánok-tigrisek az emberhez ha akkorák lennének mint a macskák?

Figyelt kérdés
Ha a törzsfejlődés úgy intézte volna hogy macskaméretűek legyenek akkor valószínűleg félnének az embertől. De mi van akkor ha mostanság akkora emberrel futának össze ami úgy aránylik hozzájuk mint a normál méretű ember a normál méretű macskához. Arra lennék kíváncsi hogy a csúcsragadozók félnének vagy szembeszálnának az "óriás" emberrel.

2019. dec. 13. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A macskák mióta félnek az emberektől? Általánosságban a testméret önmagában nem jelent semmit, egy madárpók is simán megtámad, pedig hozzá képest az ember Csomolungma méretű.
2019. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%

Hát azért az egyessel vitatkoznék.. Azért egy madárpóknak közel sincs annyi esze, h felmérje, simán agyon tudja nyomni az az ember, akit épp megtámad.

Ha észrevetted volna oroszlán is fél az oroszlántól, és pont azért, mert tudja, h a másik sokkal erősebb, ezért van falkavezér ott is. Illetve én még sosem láttam, h oroszlánok leterítenek egy elefántot, de cáfolj meg egy videóval kedves egyes ;) Rosszul vagyok az ilyen potyaleső okoskodóktól. Blew

2019. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Lion vs elephant"-ot beírod youtubeon, számtalan videót találsz. Igazán nincs mit!


A kérdéssel az a baj, hogy nem tudjuk mi lett volna ha macska méretűre teremtette volna Isten az oroszlánokat, így nem lehet rá egzakt választ adni. Igen, az oroszlánnak van esze, nem száll harcba egyedül, ha látja, hogy nincs esélye. Ha rád támadna egy falka macska méretű oroszlán, akkor nem biztos, hogy te jönnél ki győztesen belőle...

2019. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha a lónak 8 láb lenne, polipnak hívnánk-e?
2019. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
34%
Tesó.. az első találat az volt, h az elefánt kergeti az oroszlánt, amin felnevettem. Ha meg az oroszlánOK le is gyűrik az elefántot, az már nem fair játszma. Ha te lennél a világ legerősebb embere, és mellette a legjobb boxoló a világon, akkor is ha rád mennének hatan, úgy leterítenének, mint a sz*rt. Na ennyit erről haver
2019. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:

Lehetne vitázni arról, ki itt az okoskodó. Nem csoda, hogy lenulláztak. Haver.

2019. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Régebben néztem azt az állat rendőrséges műsort és az egyik részben kimentek egy házba ami tele volt macskákkal, nagyon agresszívak voltak és az egyik férfit megtámadta egy macska és letépte az egész vádlijáról a bőrt. Szóval szerintem simán megtámadnák az embert.
2020. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!