Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha lefújtam egy óriási pókot...

Ha lefújtam egy óriási pókot közelről dezodorral, akkor van rá esély, hogy megfagyott és meghalt?!?

Figyelt kérdés
Volt egy óriási pók az ágy lábánál, lefújtam dezodorral közelről (ugye, akkor nagyon hideg jön ki belőle, ha közelről fújja magára az ember), de visszafutott az ágy alá. Van rá esély, hogy meghalt? Nagyon félek, nem merek aludni!!
2020. máj. 22. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig lesz ideje kegyetlen bosszút állni a kérdezőn :D
2020. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tok jo hogy lefujtad, mert most mar nem tud elbujni ... mindig erezni fogod, hogy merre jar a lakasban :)
2020. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hajlakk a kisebbeknél jó csak. A vaskosabbra nem jó. Megfújod és megdermed. A nagyobbakat aguoncsapjuk vagy rovarölőt használunk.
2020. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Jo a dezodor csak mielott kifujnad, egy ego ongyujtot kell tartani a szorofej ele ... langszoro.
2020. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az agyoncsapást annyira nem javaslom, mert egyszer anyukámmal előfordult, hogy amint rácsapott a pókra, a benne lévő kis pókok kezdtek mindenfelé szaladni.
2020. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A pókokat nem szabad bántani. Nem ártanak azok, ha tehetik, elkerülnek.
2020. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Az agyoncsapást annyira nem javaslom, mert egyszer anyukámmal előfordult, hogy amint rácsapott a pókra, a benne lévő kis pókok kezdtek mindenfelé szaladni."


Jujj, ez egyszer velem is előfordult. Amellett, hogy undorító, még sajnáltam is őket. :D

Egyébként szeretem a pókokat, alapból inkább nem is bántom őket.

2020. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!