Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha egy medve és egy vaddisznó...

Ha egy medve és egy vaddisznó harcolna egymással, melyik győzne?

Figyelt kérdés
Elő szokott fordulni ilyen?

2020. júl. 15. 00:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

7

csak viszket a disznó háta

8

vak sötét van

2020. júl. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
sosem lehet tudni ha a sertés átszúrja a combi artériát még el is vérezhet a maci persze a koca is elpatkolna lehet mindketten egyszerre.
2020. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12. És ha a medvét meglöki a vaddisznó, belelép egy pocsolyába, elcsúszik és ráesik egy éles, kiálló fadarabra a fejével, akkor is veszít.
2020. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Miért nem adtok esélyt a vaddisznónak? Az is nagy állat.
2020. júl. 15. 17:02
 15/17 anonim ***** válasza:

A kandisznó nem csak nagyra nő, hanem kés élességű agyara van.


Na meg olyan vastag erős bőre (a hátán, oldalán), hogy a kés élességű agyarukkal szokták egymás oldalát lendületből döfködni, még sincs semmi bajuk.


Azért írtam, hogy csak viszket a disznó háta, látszik hogy hagyja magát harapdálni a medve által.



Én már láttam ismerős combján, (házi) kandisznó által hagyott heget.

Nem elhanyagolható...

2020. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
91%
Egy erősebb disznó megsebezheti/elkergetheti a medvét, de összességében véve a medvének jóval több esélye van. Általában viszont békén hagyják egymást, nem kezdenek el csak úgy keménykedni egymással, annál sokkal óvatosabb állatok ezek.
2020. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem azért de szerintem a vaddisznó mert van agyara,vastag bőre van és magyarország egyik 1. Számú ragadozója
2020. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!