Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol lehet Európán belül kis...

Hol lehet Európán belül kis tigrist, oroszlánt simogatni? Tudom, hogy Ázsiában van ilyen, de az messze van...

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Miért akasz leszedált állatot simogatni, aki másképp nem bírná ki a többezer abajgató látogatót, csak benyugtatózva? Miért nem elég csak nézni?
2020. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem felnőtt állatra gondolok, hanem pár hónaposra
2020. aug. 21. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen,tudom...szerinted őket nem nyugtatózzák be? Dehogynem. Csak így tudják elviselni valamennyire a többezer embert, aki tapogatja őket egy fotó miatt.
2020. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az emberek ilyesmit is akarhatnak, nem?
2020. aug. 21. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen... Képesek szemet hunyni az állatkínzás felett, ha cserébe kitehetnek egy képet az instára... Közben persze osztogatják az állatkínzó cirkuszokról szóló cikkeket, mert az fontos...
2020. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen már be van tiltva az ilyen, mert állatkínzás. Amúgy nálunk sem szabad már.
2020. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon kisebb állatparkokban, mint a Gyöngyösi engedték egy darabig simogatni a nagymacska kölyköket, de szerintem már nem lehet. Felnőtt állatot meg pláne. De ne is akarj szerintem. Ahogy írták is előtte be kell nyugtatózni őket, ha meg valakit csak meg karcolna akkor pedig még követelnék, hogy elaltassák, pedig csak úgy viselkedett, ahogy az ösztönei diktálják.
2020. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!