Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A veresegyházi medvefarm...

A veresegyházi medvefarm sorsa mi lehet? Ki a tulajdonosa a medvéknek? Ki fogja őket gondozni? Mi lesz velük megfelelő szakképzett gondozók nélkül?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A közeli lovardában és a gazdaságokban lenne tragedia bőven. Farkasok gondolom azonnal örökre felszívódnának medvéket oroszlánokat a katonaság lövöldözné le. Csodálkozom, hogy aza csirke drót bent tartja öket szemben azállatkert acélrácsaival
2020. okt. 2. 10:51
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Elso valaszolo vok aki kerdezett, en is 2 honapja voltam ott, nem tapasztaltam semmi rosszat, kiveve hogy pont mint kb 10 eve nem tul izgi hely, ahogy az allatkertek sem altalaban (lusta, meggyotort fogsagban elo állatok, akik esznek alszanak) xd de ez ilyen oke.


Viszont arra akartam valaszolni fokent, hogy igen, a medvekhez (kiskorukban) bemennek dolgozok, feladatokat csinalnak stb, de pont mikor ott voltam epp tini lazadokort erte el a maci és agresszivve valt egy ido utan.

A vadallatok soha semmilyen modon nem szelidithetoek meg kb. Meg ha kiskoratol veled is elne egy hiuz, oroszlsn, gepard vagy csak egy csimpanz, azokbol is kijohet a vadallati ver es szettep teged vagy mast. Baratkozni lehet, meg jo napjuk lehet, de kb ennyi. Sok storyt olvastam, neztem, mert engem konkretan egy kis japán hómajom tuti erdekelne :D de sajnos a vadallat vadallat. Esetleg generacikon at nevelve lehetne vmi, mint a kutyak is megszelidultek vhogy, de fene tudja.

Szoval ja, eleg veszelyesek.

2020. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!