Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi kell hozzá, hogy majmom...

Mi kell hozzá, hogy majmom legyen?

Figyelt kérdés
Itt most nem egy hatalmas majomra gondolok, hanem egy kicsire. Milyen engedélyek kellenek hozzá, illetve hogyan tudom megszerezni ezeket? Hol tudok majmot venni? Mi kell egy majomnak?

2020. nov. 18. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy láttam a neten egy baba csuklyásmajom 90.000Ft körül mozog. Szerintem kapsz hozzá egy származási lapot, és esetleg írsz egy adásvételit. De hatalmas felelősség...50 évig is élhet! Te fogsz akkor? Keress egy tenyésztőt a neten, tőle megtudsz mindent.


Ezt találtam még: "majmokhoz Tenyésztői Bizonyítvány tartozik, amelyet csak a szakhatóság (KVM Természetvédelmi Hivatala) állathat ki. Nemzetközi kereskedelmükre a Washingtoni egyezmény vonatkozik (engedélyköteles az országból kivinni és behozni a majmokat)."

2020. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Legelőször hozzáértés. "Mi kell egy majomnak?"
2020. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Van egy olyan sejtésem hogy nem lehet csak úgy akárkinek az alapján hogy senkinek nincs főleg ilyen kérdés után hogy "mi kell egy majomnak".

Kell valami végzetség is a tartásához plusz engedélyek meg pénz HA egyáltalán lehet mert javarészt védettek.


De magyarázd már el nekem hogy ez miért lenne fun hogy egy vadállatot ki ragadsz a szabad élőhelyéből a társai közül csak azért hogy amig rá nem unsz nyigázhasd?

2020. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Tudtommal főemlőst nem tarthatsz.
2020. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

csak illegálisan juthatsz hozzá...

egyetlen törvényes megoldás van: ha veszel egy egész állatkertet...

[link]

"3. § (1) Kedvtelésből tartott főemlős nem forgalmazható."

2020. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen kérdés után csak egy tükör.
2020. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Majmot nem lehet házban tartani, mert túl hülye. Nem lehet megnevelni, mint egy kuyyát vagy macskát. Mindent szétszed, összetör, összeszar (pelenkázni kell), hamarosan pedig megkattan és a gazdáját is megöli (film is volt erről, Monkey Shines).
2020. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

"Majmot nem lehet házban tartani"

láttál már parlamenti közvetítést?

2020. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
#8: Off: azokat nem tartják ott, kimehetnek. Nem is tudom, hol csinálnának kisebb kárt.
2020. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!