Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik a szebb állat?

Melyik a szebb állat?

Figyelt kérdés

A barátnőm elküldött egy videót a Messengeren, amin egy hópárduc vadászott egy hegyi kecskére valahol a Himalájában. Aztán megemlítette, hogy milyen cuki állat a hópárduc, meg hogy szerinte az a világ legszebb állata, meg az az ő személyes kedvence.

Erre a kisöcsém is megnézte velem a videót, aki erre válaszul azt írta a barátnőmnek, hogy a puma sokkal szebb állat és jóval ügyesebb a hópárducnál (a hópárduc végül nem tudta "megszerezni" a kecskét a videó végén).

Végül szép kis vita alakult ki köztük, hogy melyik a szebb :D

Azért én kíváncsi vagyok, hogy az emberek többségének melyik állat tetszik jobban. A puma (természetesen itt nem a márkára gondolok :D) vagy a hópárduc?



2020. nov. 27. 18:46
A kérdező szavazást indított:
hópárduc
puma
26 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Arcra egyik se szép, de a hópárduc alakja talán formásabb. ( Szerintem)
2020. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a puma jobban bejön, a hópárducnak olyan rövidnek néznek ki a lábai a testéhez képest es a farka is túl hosszú szerintem. A bundája lehet szebb, de nekem a drapp is bejön.

Amúgy nem ügyesebb egyik sem a másiknál. A pumának sem sikerül mindig a vadászat.

2020. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ragadozóknál a vadászatok 90 százaléka sikertelen!
2020. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hoparduc
2020. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!