Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A vaddisznóra miért mondják,...

A vaddisznóra miért mondják, hogy különösen agresszív és veszélyes? Amikor benszülötteket láttam, hogy közelítenek felé a lándzsájukkal, nem harcolt hanem elmenekült. Akkor miért lenne agresszív?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 10:08
1 2
 11/12 Grimfox ***** válasza:
100%
A varacskos disznó az oroszlánt megkergeti, ha a malacait piszkálja:D
2021. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb szárazföldi állattal szemében az embernek van a legnagyobb állóképessége. Napokig képes menetelni pihenés nélkül. Így tudnak kihajtani más állatokat nagy sík területeken. Látják merre megy. Utol érik, az elfut. Ha rájuk támadna, védekeznek. Az állat feladja, elfut. Ezt pár alkalommal eljátszák és az állat kifárad.


Nem tudom, varacskos esetén működik-e. Nem is láttam azt a részt, amiről szó van a kérdésben, csak gondolodom, miként lehetne ilyen szitut előidézni.

2021. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!