Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az állatok is szoktak análisan...

Az állatok is szoktak análisan közösülni? Ha igen, akkor ebből lehet valami egészségügyi problémájuk?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 10:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2%
4, pl a tehenek ugyanaból a lyukból ürítenek, szexelnek és szülnek
2021. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
12. Ez nem így van, a teheneknek is van külön hüvelyük, ami befogadja a hím ivarszervet és a hüvelyen keresztül szül is.
2021. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%

"Plusz ők nem élvezetből szexelnek, hanem fajfenntartás miatt, análisan abból nem igazán lenne semmi."


Na igen, de azért a világ, ha úgy tetszik, a természet, kissé bonyolultabb.


Tudjuk, hogy párosodási időszakban, a nőstény maccs tüzel, erre jönnek a kandúrok, mert van neki fajfenntartási ösztönük.


Ettől függetlenül, az én kandúrom előszeretettel szerette dugni a férjem kertésznadrágját, ami kint állt a teraszon egy széken, pedig nem valószínű, hogy a gatya tüzelt volna, és lettek volna az aktusból kismacskák.


Kérdező, mivel az állatvilágban is létezik a homoszexualitás, nekik is meg kell oldaniuk valahogy. Tény, hogy a madaraknál gyakoribb, de emlősöknél is előfordul. Én magam is láttam két kandúr macskát dugni az udvaromon. Először nem is tudtam, mi történik, mert sötét volt, az alsó meg fekete volt, aztán rájöttem. A szomszédé volt a két maccs, hát másnap rákérdeztem. Mondta, tudja, ők olyanok.

2021. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Az állatoknál ez dominancia jele is lehet nem csak szaporodás...
2021. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%
13. Az dominancia.
2021. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%

Ja, ledominálta a kertészgatyát.


Szóval, kérdező, igen, az állatvilágban is előfordul. A második kérdésedre nem tudom a választ, de nem hiszem. A két szomszéd kandúr 8 év körüli már, nincs semmi bajuk. De kizárólag egymás társaságában látni őket ma is.

2021. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
16. Igen, mert érzi rajta a férjed szagát.
2021. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%

"Igen, mert érzi rajta a férjed szagát."


Mondom, kandúr a macsek. Mi a fenéért izgatná a férjem szaga?


A lepontozóktól érdeklődöm szerényen. Mi a baj? Nem hiszitek, hogy az állatvilágban is van homoszexualitás? Kicsit nézzetek utána szakmai oldalakon. Meg fogtok lepődni.

2021. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

19. Mert a férjednek kan szaga van, azt hiszi rivális.

De szerintem hiába magyarázom neked, csak zárt kaput döngetek...

2021. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
77%
Én szoktam análisan közösülni, mert egy állat vagyok. ;)
2021. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!