Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha megtámad valami állat, egy...

Ha megtámad valami állat, egy erős lámpával el lehet ijeszteni?

Figyelt kérdés

Biciklizés közben sok állattal találkozok, mert erdős, elhagyatottabb helyeken megyek általában. Van egy nagyon erős bicikli lámpám, ami túlvilágítja az autók alap világítását is, sokszor le kell kapcsolnom ha jönnek szembe, mert régebben villogtak érte sokan. Tehát egy szóval nagyon erős.

Ha valami állat megtámadna mikor már sötétebb van (mondjuk kóborkutya, vagy vaddisznó vagy akármi), ha ezzel a szemébe világítok, akkor elmegy?


2021. márc. 10. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Többnyire nem. Némelyik rövid időre ledermed -tapasztalatból: őzek, szarvasok. Esetleg egy nagy teljesítményű lézer talán.
2021. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló jelegű problémám kutyákkal. Ott egy kiabálás is megteszi de volt hogy elindultam az engem ugató közepes testű kutya felé és az elment. Ha jól tudom alap esetbe a vaddisznók nem támadnak de nem vagyok szakértő, és nincs is vaddisznókkal tapasztalatom.
2021. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
52%
esetleg be is szerezhetnél egy jelzőpisztolyt. Ezt vadászkutyák képzésénél szokták használni. Hangja van de a benne lévő puskapor olyan minimális hogy rögtön elveszik a levegőben és nem is kell hozzá engedéj.
2021. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
a vadmalacok jó arcok csak ha jön anyuci akkor van baj...Zrinyi kedveli ezt
2021. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!