Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Krokodilt akarok tartani. Mit...

Krokodilt akarok tartani. Mit eszik mennyit és mikor?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik de tényleg szeretnék egyet. Melyik a legolcsóbb? Tippek?

2021. ápr. 24. 02:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

2390 forintért már vehetsz, én ezt találtam legolcsóbban jelenleg!

Nem nagyon eszik, inkább csak vizet igényel a strandszezonban. De addig is, illetve amíg a covid miatt nincs nyitás, addig tarthatod a fürdőkádadban is.

Csak ajánlani tudom.

Pl itt tudod megrendelni: [link]

2021. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Akár munkára is befoghatod, sőt, ha jó fajtát találsz, 3 tonnát is megemelhetsz vele
2021. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

#GTA???


Inkább ne legyen

2021. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez a #GTA dolog pont egy jó példa arra, amikor a fiatalok a számítógépes játékokból próbálják a valóságot megismerni. Lehetetlen. Nem ugyanaz. Egy számítógépes játék nem adja vissza a valóságot, csak valami hasonlót. Eszméletlen pénzösszeget kellene a fejlesztésbe beleölni, hogy egy olyan állatot tegyenek egy játékba, ami a valódival megegyezik. Ráadásul a GTA-ban valószínűleg egy jelentéktelen részlet egy krokodil.


Van még mit tanulnod, fiam.

2021. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nílusi krokit ajánlom, nagyon cukik. A simogatást annyira nem tűrik, de ha van pótkezed (sok), akkor hozzá lehet szoktatni. Az étrendjét tekintve főleg zebrákat, antilopokat eszik (egészben), de ha nem szeretnél flancolni és nem akarod ínyenc kajákkal etetni, embert is elfogad. És sok víz kell, szóval legyen a hátsókertben minimum egy mélyebb folyó.

Apropó, igényes a társaságra, nem elég egy, kell mellé egy társ. De ha hímed lesz, nőstényt vegyél mellé, ne hímet, különben dupla annyi terület kell, mert féltékenyek lehetnek egymásra.

2021. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 johny85 ***** válasza:
81%
engedélyel lehet tartani,húst eszik és sokat ,ha nincs akkor téged.tudok egy tagot aki ilyeneket árul órjásteknőst és krokodilt.
2021. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
remélem téged fog megenni
2021. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos elfér még a gorilla és az oroszlán mellett?
2021. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz krokodilt? Házőrzőnek kell problémás szomszédok miatt putritelep közelében?
2021. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Te biztosan ízlenél neki😂
2021. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!