Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A medvét miért nem háziasított...

A medvét miért nem háziasították, úgy mint a kutyát?

Figyelt kérdés
Okos állat, meg lehet tanítani sokmindenre.

2021. szept. 1. 16:11
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Mert annyira nem agresszív. Ha nem kötsz belé, nem valószínű, hogy megtámad
2021. szept. 3. 14:54
 32/36 anonim ***** válasza:
26%

Ez tapasztalat Te majomember?

A tigris se támad meg, ha nem kötsz belé, ha éhes akkor megtámadhat, ahogy a medve is

De egyik se fog úgy gondolkodni, hogy:

Uuu, nézzétek, ez az a barom gyakoris kérdező, most megtámadom

2021. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
63%
Egyik állat se köt beléd, ha te nem kötsz belé, (na jó, kivétel a darazsak, azok igazi gennyládák), viszont a vadállat ha éhes, akkor felfal. A grizzly a legerősebb szárazföldi élőlény tudtommal, még a nagymacskákat is kenterbe veri, és ahogy már sokan írták, a medve abszolút nem társas élőlény... Ezzel szemben még egy oroszlán is társas legalább, náluk hárem van vagy olyan, hogy többgenerációs nőstény egyedek alkotnak egy klánt. Medvéknél még ilyen sincs.
2021. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
A kodiak és a jegesmedve erősebb a grizzlynél
2021. szept. 3. 15:42
 35/36 anonim ***** válasza:
58%
Köszi, bár igazából ezzel is az én igazamat erősítetted csak meg. 🙂 NEM kedvenc, hanem vadállat, és elég beszédes, hogy érdemben nemigen tudsz reagálni.
2021. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
50%

32-esként miért lettem lepontozva?

Egyszer kifejtettem rendesen, az ősemberes válasz, aztán írtam, hogy már válaszoltunk rendesen, írtam, hogy a kerdező most hülye, vagy hülye, aztán írtam a 32-es választ😂😂

2021. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!