Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy medve képes leteríteni...

Egy medve képes leteríteni egy vadkant?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 12:39
1 2 3
 21/26 kretens ***** válasza:
Ez is relativ.Többségében a vaddisznók csoportosan élnek.Olyan is előfordult már hogy egy medve által megtámadott vaddisznót a társai mentettek meg mert visszatámadott több is.Csak a magányosan kóborló vaddisznót tudja elejteni egy medve.
2021. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Grimfox ***** válasza:
89%
Igazad van 21. Egy kondát megtámadó ragadozónak nehéz dolga van. Főleg ha malacok is vannak a kondában. A kifejlett kanok viszont mindig magányosan élnek. Magányos vaddisznó, ami nem kifejlett kan, az jobbára beteg állat, amit elkergetett a konda, vagy ami magától maradt le a csoporttól.
2021. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 kretens ***** válasza:
Van egy állat amit viszont nem tudna egy medve elejteni az pedig nem más mint a Magyar tarka bika.A kifejlett him több mint nyolcszáz kiló hosszú szarvakkal.Szerintem még egy grizly is csak gondolkozna hogy megtámadjam-netámadjam.
2021. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Grimfox ***** válasza:
Szerintem maximum falkában vadászó ragadozók gondolkodnának el komolyan azon, hogy egy olyat megtámadjanak e...Vagy egy szürke marhát. Nem annyira agresszív fajta, de azért ha valami meg akarja enni, védekezik. Az se kis darab.
2021. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"7: Nyilván elméleti kérdés volt, nem kell itt okoskodni hogy máshol élnek meg mit táplálkozik :D"



Pont ezt akartam írni Én is.

Hogy fel van téve egy kérdés és akkor nem is próbálnak rá válaszolni hanem jönnek azzal hogy melyik hol él meg hogy nem bántanák egymást.

Már unom be linkelni a cikkeket amiben a "békés" víziló antilopot öl. Vagy hogy oroszlánok, krokodilokkal, vagy más vad állatokkal küzdenek. És akkor jönnek itt ilyen 8 éves gyerek szintjén a válaszok, hogy "semelyik , elkerülnék egymást," vagy ,hogy "az állatok nem bántják egymást, nem olyanok mint az emberek...."

Ezt nem tudom kik írják, de azok csak mese filmet láthattak még. Egy két természet filmben elég brutálisan tudják egymást gyepálni az állatok

2021. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Jaaaaa hogy a kérdésre is válaszolják: le tud


Előző voltam

2021. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!