Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ilyen miért csak Tájföldön...

Ilyen miért csak Tájföldön meg Indonéziába van, Európába miért nincs?

Figyelt kérdés

Haverok voltak kinn és ott van olyan hogy egy padra le lehet ülni az Orángutánnal és fényképezkedni vele meg megsimogatni. Mondták nagyon aranyos és szelid, nincs kikötve se meg ilyenek.

Európába ilyen miért nincs, miért nem csinálnak ilyet az álltkertek vagy hasonló cégek?



2021. okt. 28. 00:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Hogyne lenne, állatsimogatónak hívják. Persze nem orángutánnal meg leopárddal.
2021. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
11-es vagyok, megélhetne, csak ha nem lenne kikötve meg ilyenek, akkor meg meg lenne a téboly, aztán a környék környezetében nem igen tudna. Meg meg is vadulhat, de ott pl szelíd volt.
2021. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert veszélyes. Egy orangután szét tud tépni egy embert. Illetve általában nem maguktól ilyen nyugodtak.
2021. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Az nem baj, hogy Thaiföld hivatalosan és nem "Tájföld"...? Megsimogatna téged az állatkerti Orangután szerintem nem jönnél ki vagy csak nehezen a kórházból. Ezek vadállatok, nem cica-kutya.
2021. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
2 hónapja voltam állatkertben. A gyűrűsfarkú makik közé be lehetett menni, egy kifeszített kötél jelezte, hogy azon túl tilos menni. Ki volt táblázva, hogy tilos közelebb menni hozzájuk, tilos hozzájuk érni, tilos zajongani, vagy bármivel is zavarni őket stb. Jött egy fiatalokból álló kisebb csapat, akik persze ezt leszarták. Átmentek a kötélen túl, hozzáértek a makikhoz, kővel dobálták őket, lehülyézték és ennél cifrább káromkodásokkal illették őket. Más állatoknál ugyanezt művelték, mást sem lehetett hallani, mint anyázásokat stb. Szerinted kell ide nekünk olyan dolog, amiről írsz? Egy vadállat nem gyerekjáték és nem is egy tárgy, hogy kihasználd, fotózkodj vele. Ahhoz, hogy egy orángután ne elégelje meg és támadjon rá emberekre, leszedálják nyugtatóval. Ez nyílt titok.
2021. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Bocs 12-es vagyok, és nem 11-es hanem 10-es voltam. xd
2021. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Gibraltáron rengeteg majom él. Ott is lehet velük fotót készíteni, amikor épp nem rabolnak, fosztogatnak vagy kergetnek. 🤣
2021. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ha te le mersz ülni egy semmivel sem kezelt orángután mellé egy padra, akkor vagy nem termel félelemhormont a szervezeted, vagy csak szimplán hülye vagy.
2021. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!