Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Láttátok a fekete párducot...

Láttátok a fekete párducot ami vidéken kóborol?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 11. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Persze, hogy lattam ... holnap megyek is a harom kozepazsiaimmal kirandulni :) Medvere is azonnal ramozdultunk, de sajnos nem talaltuk meg ... remelem ez a cica meglesz!
2021. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A "láttátok"-ot úgy értve, hogy a tv-ben többször is mutatták.
2021. dec. 11. 21:27
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Az megvan, hogy ez szervál volt és elpusztult? Szóval elég nehézkes lenne látni már...
2021. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A szakértő szerint háznál tarthatták, mert alaposan el van hízva.

Persze illegálisan.

2021. dec. 11. 21:34
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozott az olvassa már el a linkelt cikket. Benne van, hogy szervál és alatta ott a másik cikkre a link, hogy elpusztult. Komolyan, mit kellett ezen lepontozni?
2021. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
4-es az a szeeval amit par hete videoztak azt gyorsan meg is találták. Mar biztonságban van. Ez nem szervál pumara hasonlít de lehet deep fake es valojaban egy szarvasmarhara refacelt puma. De ha igazi akkor szegyeljek magukat az illegalis vadállat tartok veszelyeztetik az embereket, jószágokat és a pumát is.
2021. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
* szerval
2021. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Valoszinu tenyleg egy nagymacska ... es a szinebol adodoan feketeparduc lesz. Vagy illegalisan tartott, vagy Szerbiabol jott at ... de siman lehet, hogy egy cirkuszbol szokott meg (majd kiderul).


De azert nekem az a tapasztalatom, hogy ez csak a bulvar hirverese ... nagyjabol egy eve az obudai szigeten panikoltak egy vaddisznotol - en azonnal kimentem, de nem volt diszno sehol ... fel eve a Borzsonyt zaklatta egy medve - persze, hogy indultam, de medvet nem talaltam ... most feketepardus - hajnalban indulok, de biztos nem lesz semmi (?)

2021. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
7, te olvasd el. Ez a videón egy fekete nagymacska, és mai hír. A szervál, mint láthatod, nem fekete, és ha megnézed azt a cikket, az novemberi.
2021. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

En is a cirkuszra tippelek vagy illegalis allattartora vagy deep fake hírekre.


Amugy szakertok szerint indiai vagy afrikai fekete parduc ha nem manipulalt video es nem egy lemaradt szarvasmarhara refaceltek.


Aki irta a szervalt nem olvastam vegig a cikket de most olvastam hogy koronavírusban pusztult el sajna.


En amugy nem is pontoztalak sehogyan sem.

2021. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!