Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek sikerül megmenteni...

Szerintetek sikerül megmenteni az emberiségnek a hópárducokat a kihalástól?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 16:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%

Hiszem, hogy igen.

Ahogy előttem írták, szerintem az a kérdés, hogy hol. Természetben, pl. Egy rezervatumot kijelölni nekik, mint pl. Afrikaban a rhinoknak. Vagy állatkertben valósul majd ez meg.

2021. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%

Remélem igen, nagyon nagy szégyen, ha hagynánk ezeket a csodás lényeket IS kipusztulni.

Vajon miylen intezkedeseket tesznek értük?

2021. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy Ausztráliában nem voltak macskák , mint őshonos állat. Macskák akkor lettek,amikor az angol felfedezők bevitték a hajóikon a macsekokat. Ott elszaporodtak, és manapság már irtaniuk kell a cicókat, mert már kiirtottak egy csomó ottani bennszülött állatot, akik nem tudnak pld. repülni, vagy hatásosan védekezni, és kihaltak. Amig nem volt macska, nem vadászott rájuk más állat. Nekem ez kicsit fájó pont, mert szeretem a cicákat!
máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!