Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez a szarvas hogyan lehet...

Ez a szarvas hogyan lehet életben és szerintetek ebből felgyógyult?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6QwCLe4Wt5c


Mi okoz ilyen sérülést?



2021. dec. 30. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Valami ragadozó (talán medve, esetleg farkasok) megtámadták, de sikerült meglógnia. Nem fog meggyógyulni, és még nagyobb célpont lesz a következő ragadozóknak.


1. Ez elég egyértelmű volt

2. Minek mutogatsz nekünk ilyeneket?

2021. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
18+ nem húzza sokáig max 1-2nap , remélem találkozik egy puskás emberrel . kínai prémfarmokon volt olyan 1-2 napig bunda nélkül is életben meradt szerencsétle jószág
2021. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
"és még nagyobb célpont lesz a következő ragadozóknak." remélhetőleg a felvétel után elkapta valami tapasztaltabb ragadozó
2021. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
#3 Én is remélem, szegénynek elképzelhetetlen fájdalmai lehettek :(
2021. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Ilyen videókat nézegetsz?


Na állatokról én ilyet nem szoktam, emberekről viszont igen. Sokkal durvábbakat. Lehet, én betegebb vagyok.

2021. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, de nem értem, hogy mi ebben a beteg? Ez csak az, ami a természetben van. Ez inkább érdekes.

Egyébként eredetileg azt néztem, hogy hogyan dobják ki/ölik meg a gólyák fiókáikat. De ezt is feldobta.

2021. dec. 30. 15:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csodálom, hogy ez az állat járni képes, konkrétan a mellső kapcsolóövi izmainak fele hiányzik (széles hátizom jó része, trapézizom, de még a rombusz alakú izom sem tartja már a lapockát...) látható mennyire "lötyög" a lapocka, mikor annak szinten teljesen rá kéne simulnia a bordakosárra.


Egyébként elég érdekes seb, én nem is tudom mire gondolhatnék. Ragadozó nem hentes, egyrészt nem végeznek ilyen szép munkát, másrészt először ölnek, aztán esznek (legtöbbjük itt a mérsékelt égövön), meg ilyen szintű hús eltávolítás aligha végezhető egy küzdő állaton.


Aztán arra sem gondolnék, hogy valami csapdába került szerencsétlen, mert nincs az a túlélési akarat, hogy egy állat ilyen fájdalom ellenére kimetszen magából egy darabot. Aztán lehet mégis...


Emberi tényezőre meg megint nehezen gondolok, egyszerűen annak is egyszerűbb lett volna megölni az állatot.


De azok után, ami a lovakkal és marhákkal történt az Egyesült Államokban én sem tudok már meglepődni semmin...

2021. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, először azt hittem, hogy ez valami zombis film jelenete és nem valódi. Mert abban van néha ilyen (pl. A vonat Busanba részben is van egy hasonló szarvas). Szóval azt hittem, hogy ez egy vírusmarketing egy zombis filmhez, mert néha csinálnak ilyet.


De a kommentek alapján valódi. Még azt írták, hogy valamiféle húsevő baktérium lehet?

Illetve láttam a dokufilmet, ahol húsevő egerek ették éjjel meg a madarak egy részét és amit meghagytak, az még mindig "élt" (szerencsétlen). De ott azt mondták, hogy ezek az egerek, csak azon a szigeten élnek és ott is azért viselkednek így, mert nincsenek ragadozóhoz szokva, nem félnek a madaraktól se.

Esetleg patkányok megrágták, amíg aludt? Vagy akkor a kontinensen belül is vannak húsevő egerek.

2021. dec. 30. 15:40
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Egy élő állatot nem lehet álmában elfogyasztani :D


Húsevő baci meg tudtommal szintén nem ilyen szépen dolgozik, keress rá az emberi esetekre.

2021. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
9! Nézd meg azt a természetfilmet, amit a kérdező említett. Én is láttam.
2021. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!