Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik a kedvenc magyarországi...

Melyik a kedvenc magyarországi nagyvadad?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 20:31
A kérdező szavazást indított:
gímszarvas
dámszarvas
vaddisznó
őz
muflon
51 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hogy milyen nézőpontból kedvenc. Gímszarvast szép állatnak tartom, de a pörköltben a vaddisznó a kedvencem :D
2022. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
91%
A szolnoki fekete párduc;)
2022. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Természetesen a csajok...

(Ha ők is nagyvadnak számítanak.) :,D

2022. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Bambiii 😍
2022. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

Nem vagyok hús ellenes vagy megrögzött állatvédő de az ilyen véglények mint az első válaszoló aki ha szoba kerülnek az v.állatok akkor egyből a pörköltre gondol azok mégis milyen sötét ember alatti szinten lehetnek emberileg?


Kis haver sok állat a természettel harmóniában együtt él mindenféle gond nélkül és te butítod le őket hurkává, kolbásszá meg pörköltre ezeket a nemes v.állatokat?

Dobnának ki téged egy erdőbe egy szál fütyiben, félórát nem tudnál életben maradni 5 -10 fokban mert szörnyet halálnál a sok hülyeségtől ami a tudatlan életképtelen fejedben van, gondolom te is az a generáció nemes szülötte vagy akinek a legokosabb része az anyja/ apja által vett okos telefonja a legokosabb része.


Haver ezek az állatok 90% sokkal értelmesebb mint a legtöbb rabszolga munkát végző" átlagember".



Vadállatokat tiszteljed, de a domesztikáltakat is!!!

2022. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
A muflon annyira magyarországi mint a kínai pálcika.
2022. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Agnarr ***** válasza:
100%
A listában a dámszarvas, de amúgy valójában a szürke farkas.
2022. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Agnarr ***** válasza:
100%
Sajnos ez így igaz, akárcsak a dámszarvas, de nem valószínű, hogy a közeljövőben kiirtják őket, szóval most már magyar sajna.
2022. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

#6 Én úgy látom, hogy igazán intelligens elmére vall, aki ilyen viccesen meg tudja fogalmazni, hogy a feltett kérdés több szempontból is értelmezhető. Te ezt az embert próbálod a saját primitív szintedre degradálni, ez rólad állít ki szegénységi bizonyítványt.

"Kis haver sok állat a természettel harmóniában együtt él mindenféle gond nélkül "

Igen, amíg farkaskoma fel nem falja a kicsi aranyos Bambikát, van hogy még él amikor elkezdik kicincálni a beleit. Az emberek ennél humánusabban ölik le az állatot, amit megesznek.

"te butítod le őket hurkává, kolbásszá meg pörköltre ezeket a nemes v.állatokat?"

Hidd el, a farkas is csak egy mozgó svéd asztalnak látja. Ez az élet rendje, a növényevőket megeszik a húsevők. Amikor a húsevő meghal, a teteme táplálja a földet, amiből a fű nő, amit kegyetlenül lerág az őzike.

"Dobnának ki téged egy erdőbe egy szál fütyiben, félórát nem tudnál életben maradni 5 -10 fokban mert szörnyet halálnál a sok hülyeségtől ami a tudatlan életképtelen fejedben van"

Ez csak sértett fröcsögés, mert remélem tudod, hogy nem csak értelem függvénye, hogy életben maradna-e. Az embernek nincsen bundája, persze hogy megfagy, ezért is hordunk ruhákat. Hidd el, ha az állatokat megnyírod nullás géppel, és úgy rakod vissza az erdőbe, az is belehal télen.

"Nem vagyok hús ellenes vagy megrögzött állatvédő"

Pedig végig olvasva úgy viselkedsz a válaszod alapján. Én tényleg reméltem, hogy egy épkézláb elmélet születik a végére.

Ha egy csöppet is tájékozott lennél, akkor tisztában lennél azzal, hogy amit az áruházakban megvásárolunk vaddisznó, vagy szarvas, esetleg őz húst, az egyik sem az erdei vadállományból származik, nagyrészük nem is Európából (csak el kéne olvasni a címkét rajta) ugyanis ezeket az állatokat vadfarmokon tenyésztik, kifejezetten étkezési célra.

2022. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden nap látok őzikéket, szóval nekem az.
2022. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!